18 Haziran Pazartesi


Bahçeli yerine teşkilatlar istifa ediyor!

Bahçeli yerine teşkilatlar istifa ediyor! Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mustafakemalpaşa İlçe Teşkilatı, görevinden istifa etti. MHP İlçe Başkanı İhsan Keçeci, Mustafakemalpaşa...
Bu Haber 13 Haziran 2017 07:50 Yayınlandı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mustafakemalpaşa İlçe Teşkilatı, görevinden istifa etti. MHP İlçe Başkanı İhsan Keçeci, Mustafakemalpaşa ve Bursa siyasetinde deprem etkisi yaratan istifa gerekçeleriyle ilgili şu ifadelere yer verdi:

 

“Yüce Türk Milletine! Mensubu olduğumuz ve her zaman gurur duyduğumuz partimiz, 7 Haziran 2015 tarihinden beri Genel Başkan ve merkez yürütme kurulu üyeleri tarafından, partimize gönül veren milyonlarca gönüldaşımızın Milliyetçi Hareket Partisi’ne dahil olma amaçlarının tam zıttı bir anlayışla yönetilmektedir. Olağanüstü kongre ve değişim isteklerimiz ise yine aynı zihniyet tarafından ‘oldu bitti’ye getirilerek ve mahkemelere taşınarak tamamen çıkmaza sokulmuştur.

 

 

‘Evet’i destekleyen zihniyet

 

Parti içi demokrasinin tamamen bittiği partimiz, tabanla tamamen zıt bir şekilde hareket ederek partili cumhurbaşkanlığının önünü açmış ve söylemlerini unutarak ‘evet’i desteklemiştir. Bu durum biz Türk milliyetçilerinin gönlünde kapanması imkansız yaralar açmıştır.

 

Ülkücü şehitlerin emaneti

 

Başbuğ Alparslan Türkeş ve binlerce ülkücü şehidin emaneti ülkücü hareketin siyasi oluşumu olan Milliyetçi Hareket Partisi, 47 yıllık siyasi geçmişinle bağdaşmayan bir şekilde yönetilmektedir.

 

Vatanımızı daha çok severiz

 

Yıllarını bu partiye vermiş, gecesini gündüzüne katarak Milliyetçi Hareket’in iktidar olması için mücadele eden yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım ve yüzlerce üyemiz bugün gönlü kırık bir şekilde partimize veda ediyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi; Büyüklerimizi severiz sayarız, ancak biz ülkücüler vatanımızı daha çok severiz.

 

İhraç artıkları

 

Bize muhalif diyen zihniyet, partimizin ana fikrine ve töresine asıl kendilerinin muhalif olduğunu er ya da geç anlayacaklardır. İhraç artıklarıyla partimizi iktidara taşımak hayal gücümüzü bir hayli zorlamaktadır.

 

Dava adamlığı

 

Ve bugün bizler; genel başkan ve ekibiyle yol arkadaşlığı yerine, bize yakışan ‘dava adamlığı’nı tercih ederek ilçe yönetiminden ve parti üyeliğinden istifa ediyoruz”

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM