20 Ocak Pazar


Atom Karınca’nın gözü belediyede

Atom Karınca’nın gözü belediyede CHP Karacabey İlçe Başkanlığı, 3 ay önce Ayfer Şahin Çiftçi başkanlığında yaşadığı yenilenme sonrasında yaptığı başarılı...
Bu Haber 13 Mart 2018 07:00 Yayınlandı

CHP Karacabey İlçe Başkanlığı, 3 ay önce Ayfer Şahin Çiftçi başkanlığında yaşadığı yenilenme sonrasında yaptığı başarılı çalışmalar ile ilçe halkının beğenisini topluyor. İlçenin her sorununa el atan, sorunları yerinde tespit eden ve çözüm üreten, eleştiri yapan, halkla iç içe çalışmalar yürüten CHP Karacabey İlçe Başkanı Ayfer Şahin Çiftçi ve ekibi, Karacabey’de gündem belirliyor.

 

CHP Bursa İl Başkanlığı tarafından da, Bursa’nın en başarılı ilçe başkanı olarak gösterilen Çiftçi ve ekibi, 2019’da gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde Karacabey Belediyesi’ni kazanmaya adeta yemin etmiş durumda.

 

Önceki gün geniş katılımla Kadın Kolları’nın düzenlediği etkinlik, 16 Mart Cuma günü akşamı saat 21.00’de yapılacak Uğur Dündar Halk Arenası programı ile devam edeceğe benziyor. Mart sonunda ise 3 katlı yeni ilçe binasının açılışını gerçekleştirecek olan CHP İlçe Örgütü, partinin önemli isimlerinin katılımı ile miting gibi bir açılış yapmaya hazırlanıyor. CHP bu açılışıyla Karacabey’de de bir ilki başlatmış olacak. Sürekli büyüyen Karacabey’de CHP İlçe Binaları 2 noktada temsil edilecek.

 

Ayfer Şahin Çiftçi başkanlığındaki CHP Karacabey İlçe Örgütü, düzenli olarak gerçekleştireceği örgüt toplantıları ve kuracağı komisyonlar ile üyelerinin de parti yönetiminde aktif söz sahibi olmasını hedefliyor. Çiftçi, üyelerin gözünde çalışkanlığı ve zarafeti ile şimdiden “Atom Karınca” lakabını kazanmış durumda.

 

 

Yerel seçimlere bir yıl gibi kısa bir süre kalmışken, CHP’de yaşanan değişim ve kısa sürede gelen başarı ile Karacabey’de CHP’nin ivmesi her geçen gün yükseliyor.

 

Çok partili siyasi hayata geçildikten sonra Karacabey’de Belediyeyi hiç kazanamayan CHP, 2019 yerel seçimlerinde doğru aday ve doğru kadro ile Belediyeyi kazanmaya en yakın parti olarak gösterilerek, mevcut Belediye yönetimine de adeta gözdağı veriyor.

 

Ayfer Şahin Çiftçi, bazı kesimler tarafından gelen cılız eleştirilere ise, “En güzel terazi, halkın terazisidir. Zamanı geldiğinde herkes kantara çıkar, kilosunu ölçtürür. Bu tartı, tüccarın tartısına benzemez. Çünkü ne eksik ne de fazla tartma olasılığı kesinlikle yoktur. Biz, çalışmalarımızı seçim gününe kadar aralıksız sürdüreceğiz. Halkımızın takdirini alarak seçimlerden zaferle çıkmayı hedefliyoruz” dedi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM