16 Haziran Pazar


AMO’ya kayıtlar sürüyor

AMO’ya kayıtlar sürüyor   17 Eylül 2018 tarihinde başlayacak yeni eğitim ve öğretim yılında hizmet vermeye başlayacak olan Karacabey’in...
Bu Haber 6 Eylül 2018 16:38 Yayınlandı

 

17 Eylül 2018 tarihinde başlayacak yeni eğitim ve öğretim yılında hizmet vermeye başlayacak olan Karacabey’in yeni okulu Adnan Menderes Ortaokulu için kayıtların devam ettiği bildirildi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin, Adnan Menderes Ortaokulu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, şunları kaydetti: “Adnan Menderes Ortaokulu, Karacabey Ortaokulu’nun bir şubesi olarak yapılandırılacak ve aynı öğretmenler görevlendirilerek normal eğitim öğretim verecektir. Karacabey Ortaokulu ise ikili eğitim-öğretime 1 yıl daha devam edecek.

 

Ancak özellikle 6. ve 7. sınıflardan bireysel ya da sınıf olarak normal eğitim-öğretimden faydalanmak isteyen öğrenciler, Adnan Menderes Ortaokulu’na adres şartı aranmaksızın nakil isteğinde bulunabilecekler. Nakil için dilekçeler Karacabey Ortaokulu’na ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne verilebilecek.

 

 

Adnan Menderes Ortaokulu’nun 5. sınıf kayıtları ise Cumhuriyet İlkokulu’nda alınmaya devam edecektir. Önümüzdeki haftadan itibaren proje ortaokulu niteliğinde olan Adnan Menderes Ortaokulu’nun tüm eksiklikleri tamamlanarak eğitim öğretime hazır hale getirilecektir”

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM