21 Eylül Cumartesi


Altyapı sorununa köklü çözüm

Altyapı sorununa köklü çözüm   31 Mart seçimlerinin ardından tempoyu arttıran Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Önceki...
Bu Haber 19 Nisan 2019 08:00 Yayınlandı

 

31 Mart seçimlerinin ardından tempoyu arttıran Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Önceki gün Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı makamında ziyaret eden Özkan, kendisinin yeniden göreve seçilmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti.

 

AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan’ın da hazır bulunduğu ziyarette, Karacabey’de önümüzdeki dönemlerde gerçekleştirilecek çalışmalara da değinilirken, bu maddelerin başında Karacabey, Mustafakemalpaşa ve İnegöl’de gerçekleştirilecek büyük altyapı yatırımlarının geldiği ifade edildi.

 

 

Köklü çözüm

 

Bilindiği üzere, geçtiğimiz günlerde BUSKİ tarafından açıklanan yatırım programında 50 Milyon Euro’luk bir bütçe bu üç ilçeye ayrılmıştı. Bu üç ilçeden biri olan Karacabey’de yapılacak dev yatırım, ilçenin uzun vadeli altyapı sıkıntısını ortadan kaldırmış olacak.

 

Ali Özkan da görüşmede bu gelişmeden duydukları memnuniyeti dile getirerek, altyapı ile olacak entegre diğer çalışmalarla birlikte, kalıcı bir çalışmaya imza atmak için organize olunacağını ifade etti.

 

Öte yandan, Karacabey’deki altyapı çalışmalarının en kısa sürede tamamlanıp, ilçedeki altyapı sorununun kökten çözülmesi hedefleniyor.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM