23 Mayıs Perşembe


Akşener için uzun kuyruk oluştu

Akşener için uzun kuyruk oluştu   İYİ Parti Karacabey İlçe Başkanı İsa Coşkunsoy, Cumhurbaşkanı Adayı ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral...
Bu Haber 8 Haziran 2018 07:00 Yayınlandı

 

İYİ Parti Karacabey İlçe Başkanı İsa Coşkunsoy, Cumhurbaşkanı Adayı ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in tüm baskı ve basın ambargosuna rağmen mücadeleye azimle devam ettiğini söyledi.

 

Devletin tüm imkanlarını kullanarak seçim çalışması yapan AKP’nin, dev bütçesine karşı milletten aldıkları güçle yola devam ettiklerini aktaran İYİ Parti Karacabey İlçe Başkanı İsa Coşkunsoy, “Adil şartlarda yarışılmayan 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde, milletin adayı Meral Akşener’in, milletin desteğine ihtiyacı olduğunu belirtmiş olup, ülkemizin tüm kaynaklarını ranta çevirip, sadece kendilerini ve yandaşlarını zengin eden bu iktidara dur demek için çıktığımız bu yolda milletimizin bizi yalnız bırakmayacağına inancımız tamdır.

 

Bu seçimlerde devlet bütçesinden yardım alamayan partimiz son derece karanlık dönemden geçen ülkemize, bir güneş gibi doğan İYİ Parti’ye ve Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e bu zamana kadar sahip çıkan milletimizin, seçim kampanyamız için de bağış hesaplarımıza destek vereceğinden hiç şüphemiz olmamıştır ve beklentilerimizin üzerinde bir bağış gerçekleşmiştir” dedi.

 

Birlikte başaracağız

 

 

“Birlikte Başaracağız sloganıyla 24 Haziran seçim kampanyasına Ziraat Bankası ve İş Bankası hesaplarına bağış yapılarak destek olan halkımıza ve partili tüm üyelerimize teşekkürü bir borç bilirim” diyen İsa Coşkunsoy, “Tüm halkımızın vatan, millet uğrunda çıktığımız yolda da yanımızda olduğundan hiç şüphemiz yoktur. Bu kampanyada olduğu gibi tüm halkımızın desteğini bekliyoruz. Çiftçisinden emeklisine, işçisinden memuruna, gençlerinden çocuklarına kadar herkesin mutlu olduğu Türkiye hayaliyle, milletimize huzur vaat ve taahhüt ediyoruz. Artık milletimizin aldatılmaya, kandırılmaya tahammülü kalmamıştır. Genel Başkanımız Meral Akşener’in, halkımızdan aldığı güçle 24 Haziran’da Cumhurbaşkanı olacağından da kimsenin şüphesi olmasın” şeklinde konuştu.

 

Son gün 29 Haziran

 

Vatandaşlar, bağışlarını 29 Haziran’a kadar, YSK tarafından belirlenen üst limit olan 13 bin 916 liraya kadar bağış yapabilecekler. Bağış ve yardımlar sadece seçim harcamalarında kullanılacak. YSK kararı uyarınca seçim hesaplarına yapılacak bağışlarda T.C kimlik numarası bildirmek zorunlu, aksi halde bağış kabul edilmeyecek.

 

Meral Akşener’in bağış kampanyası için hesap numaraları şöyle:

 

 

Ziraat Bankası:

İBAN: TR18 0001 0024 8600 0343 4350 01

Türkiye İş Bankası:

İBAN: TR45 0006 4000 0014 3623 4343 43

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM