16 Haziran Pazar


AKP’den ‘yandaş’ sendikaya ziyaret

AKP’den ‘yandaş’ sendikaya ziyaret Memur-Sen Konfederasyonu Karacabey İlçe Başkanı Fatih Alpaslan, kendilerini ziyaret eden Ertem İşcan başkanlığındaki AK Parti ziyaretinde...
Bu Haber 13 Nisan 2018 07:40 Yayınlandı

Memur-Sen Konfederasyonu Karacabey İlçe Başkanı Fatih Alpaslan, kendilerini ziyaret eden Ertem İşcan başkanlığındaki AK Parti ziyaretinde önemli açıklamalar yaptı. “Milletin yanında olmak yandaşlıksa, evet biz yandaşız” diyen Alpaslan, hükümetin politikalarını doğru bulduklarını ve doğru olan her şeyin de yanında oldukları mesajını verdi.

 

AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan, beraberinde yönetimiyle birlikte Karacabey Memur-Sen Konfederasyonu’na iadeyi ziyarete bulundu. Ziyarette; Memur-Sen Konfederasyonu İlçe Başkanı ve Sağlık Sen İlçe Temsilcisi Fatih Alpaslan, Eğitim-Bir Sen İlçe Temsilcisi Abdullah Gürbüz, Diyanet-Sen İlçe Temsilcisi Süleyman Bilici, BEM-Bir Sen İlçe Temsilcisi Sinan Batmaz ve Büro Memur-Sen İlçe Temsilcisi Tuncay Gökçe, yönetimleriyle birlikte hazır bulundu.

 

 

Memur-Sen Karacabey İlçe Başkanı Fatih Alpaslan, son zamanlarda Türkiye üzerinde oynanan oyunlara rağmen gerek dışarıda, gerekse içeride hükümetin attığı adımların ve yaptığı politikaların doğru olduğunu belirterek, “Dün olduğu gibi bugün de Memur-Sen Konfederasyonu olarak hükümetimizin yanındayız” dedi.

 

Doğru olana her zaman destek vereceklerini vurgulayan Alpaslan, “Gün, ‘Büyük ve Güçlü Türkiye’ ideali için yeniden kucaklaşma günüdür. Memur-Sen, Türkiye’nin en büyük sivil toplum örgütü olarak bu ülkenin sağlam sigortasıdır. Bu yolda bütün gücümüzle mücadele edeceğimizi buradan ilan ediyoruz. Milletin önünde olanların yanında olmak yandaşlıksa, evet yandaşız ve yandaş olmaya da devam edeceğiz. Milletin yanında olmak, milletin yanında olanların yanında olmak, ümmetin, mazlumların yanında olmak, bu ülkenin geleceğini korumak için kefen giyerek milletin önünde olanların yanında olmak yandaşlıksa evet biz yandaşız ve yandaş olmaya da devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

 

AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan da, hükümetin doğru işler yaptığını ancak bazılarının bunu görmezden geldiğini belirterek, “AK Parti’nin ülkeye ve mazlum insanlara hizmet etmesi birilerini rahatsız ediyor. Bu apaçık ortadadır. Ancak biz işimize bakıyoruz. Onların ne söyledikleri bizi ilgilendirmez. Biz doğru olandan asla vazgeçmeyeceğiz. Sizin gibi Türkiye’nin en büyük sivil örgütünü yanımızda görmek bizleri ayrıca mutlu etti. Doğruya inanan insanlar var oldukça, yalan ve iftira atanlar amaçlarına hiçbir zaman ulaşamayacaktır” ifadelerine yer verdi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM