17 Şubat Pazar


AKP ve MHP boyunun ölçüsünü aldı

AKP ve MHP boyunun ölçüsünü aldı   İYİ Parti Karacabey İlçe Başkanı İsa Coşkunsoy, 24 Haziran tarihinde yapılan baskın Cumhurbaşkanı ve 27....
Bu Haber 29 Haziran 2018 07:00 Yayınlandı

 

İYİ Parti Karacabey İlçe Başkanı İsa Coşkunsoy, 24 Haziran tarihinde yapılan baskın Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Seçim sonuçlarını değerlendirdi.

 

İYİ Parti’yi seçime sokmamak için her türlü entrikaları çevirdiklerini iddia ettiği AKP ve onun ortağı MHP’nin seçimlerde boylarının ölçüsünü aldığını söyleyen Başkan Coşkunsoy, seçim sonuçlarına ilişkin yaptığı değerlendirmede şunları dile getirdi;

 

“İYİ Parti’nin kurulmaması ve seçimlere girmemesi için tüm engellemeleri yapan ve şeytanın bile aklına gelmeyecek entrikaları çeviren iktidar partisi ve ortağı, İYİ Parti’nin boyunun ölçüsünü alacaklardı, fakat kendi boylarının ölçülerini aldılar ve Meclisteki milletvekili sayısını 600’e çıkarmalarına rağmen, meclisteki çoğunluğu kaybettiler. Unuttukları bir şey vardı. Allah’ın İYİ’lerin ve doğruların yanında ve yardımcısı olduğu.

 

Genel Başkanımız Meral Akşener’in dediği gibi; ‘Benim siyasi hayatımın tehdit edilemez bir karakter olarak şekillendiğini yüce Türk Milleti çok iyi bilir ve biz milletimizden aldığımız güç ile bu yola çıktık. Çok şükür 7 ay gibi kısa bir süre de partimizi kurup, 2 kurultay yapmak zorunda kaldık ve Ramazan ayını da içerisine alan bir baskın seçime girdik. Cesur Türk halkının desteği ile Mecliste 43 milletvekili ile iyilerin temsilcisi olduk.

 

Evcilik oynamıyoruz

 

 

Bütün siyasi partiler içinde İYİ Parti konuşuluyorsa bu önemli bir sonuçtur. Başından beri kararlarımız kurullarımızda alındı, tek başıma karar almadım, dayatmadım; arkadaşlarımın görüşlerini aldığım için seçim değerlendirmesi ile ilgili basın açıklamasını da 2 gün sonra yapabildik’ diyerek yolumuza devam ediyoruz. Milletvekili arkadaşlarımız mazbatalarını aldıktan sonra yol haritamızı saat saat, gün gün açıklayacağız”

 

İYİ Parti Karacabey İlçe Başkanı İsa Coşkunsoy, açıklamalarına şu şekilde devam etti; “Ülke genelinde ve Karacabey’de İYİ Parti oy potansiyeli bakımından dengeleri sarsacak kadar bir oy’a sahip olmuştur. Yedi aylık yeni kurulmuş bir parti olmamıza rağmen Meclise girerek 43 milletvekili çıkardık ve yüzdelik oranda da Karacabey İYİ Parti teşkilatı olarak Bursa’nın 17 ilçe teşkilatı içerisinde %19,15’lik ezici farkla birinciliğe yükselmiş olup ekip çalışmasının ve İYİ Parti Karacabey yönetiminin azimli çalışmalarının meyvelerini toplamış olduk.

 

Korkmadan partimizi destekleyen Karacabey halkına, üyelerimize, yönetim kurulumuza, kadınlarımıza, erkeklerimize ve gençlerimize çok teşekkür ederim. Durmak yok, çalışmalarımıza bu günden itibaren kararlı ve azimli bir şekilde devam edeceğiz. Vatanımız ve Milletimizin geleceği için, Karacabey’in geleceği için biz cesurlar varız, ne gerekiyorsa, elimizden ne geliyorsa tüm benliğimizle yaptık ve yapacağız.

 

Vatana ve Millete adanmış ruhlarımızla genel başkanımızın dediği gibi, ‘İYİ medeniyet demektir. Bu yolun taşlarını sadece cesurlar döşer.’ Cesurlar da İYİ Parti’dedir. İYİ’lik güneşinin altında seksen milyon ile kucaklaşıp Türkiye olacak. Bu davada kanımızın son damlasına kadar mücadelemize yılmadan ve durmadan kararlılıkla, ilkelerimiz ve amacımız doğrultusunda bir adım bile geri adım atmadan devam edeceğiz. Ülkemiz ve Karacabey’imiz için geleceğimiz ve çocuklarımız için çalışacağız. Bu vesile ile İYİ Parti Yönetim Kuruluna, üyelerimize ve Karacabey halkına şükranlarımı bir borç biliriz”

 

 // AKP ve MHP boyunun ölçüsünü aldı // için 1 Yorum

  1. Ahmet dedi ki:

    Bu adam nasıl ilçe başkanı olmuş . bu tür cümleler yakışmaz eleştirinin bile bir adabı olmalı .


© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM