22 Şubat Cuma


ADD’den Esnafspor’a moral desteği

ADD’den Esnafspor’a moral desteği Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Karacabey Şubesi, 2. Amatör Küme’de mücadele eden Esnafspor’lu futbolculara maç önceci kahvaltı...
Bu Haber 30 Ocak 2018 06:40 Yayınlandı

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Karacabey Şubesi, 2. Amatör Küme’de mücadele eden Esnafspor’lu futbolculara maç önceci kahvaltı vererek destek oldu.

 

Pazar günü deplasmanda oynayacakları maç öncesi Esnafspor’lu futbolcuları ADD Lokali’nde konuk eden ADD Şube Başkanı Haluk Aka ve yönetimi, Esnafspor Başkanı Ramazan Bıdırdı ve Teknik Direktör Volkan Yetim’in de katıldığı kahvaltıda futbolcularla bir araya geldi.

 

Düzenlenen moral desteği kahvaltısında konuşan ADD Şube Başkanı Haluk Aka, her zaman spora ve sporcuya destek verdiklerini belirterek, “Özellikle alt yapıya önem verilmesi, çocuklarımızın geleceği için spor okullarının açılması, çocuklarımızın kötü alışkanlıklardan uzak kalmasına büyük fayda sağlamaktadır” dedi.

 

 

Düzenledikleri kahvaltının, çıkacakları ilk maç öncesi Esnafspor’lu futbolculara moral desteği sağlamak olduğunu ifade eden Başkan Aka, yönetim kurulu adına Esnafspor’a yeni sezonda başarı dilediklerini söyledi.

 

Esnafspor Başkanı Ramazan Bıdırdı da yaptığı konuşmada, Atatürkçü Düşünce Derneği tarafından düzenlenen kahvaltı için ADD Şube Başkanı Haluk Aka ve yönetim kuruluna teşekkür etti.

 

 

Kahvaltı sonrası ADD Şube Başkanı Haluk Aka, Esnafspor yönetimine üzerinde Atatürk resmi bulunan ADD tişörtü ve Mustafa Kemal Atatürk tarafından yazılan Nutuk kitabını hediye etti.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM