16 Temmuz Pazartesi


40 yıllık kademe yenileniyor

40 yıllık kademe yenileniyor Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, kademe binasını yenileyerek modern, çağdaş bir hale getireceklerini söyledi.   Mevut...
Bu Haber 13 Ekim 2017 07:40 Yayınlandı

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, kademe binasını yenileyerek modern, çağdaş bir hale getireceklerini söyledi.

 

Mevut kademe binasını ziyaret ederek yenilenecek yeni kademe binasının projesini inceleyen Özkan, göreve geldiklerinden bu yana belediyenin fiziki yapısı ve personel yapısı üzerinde çeşitli çalışmalara yaptıklarını belirtti.

 

Kademenin belediyenin mutfağı olduğunu ifade eden Özkan, “Bakım onarım çalışmaları, tamirat çalışmaları, yol çalışmaları ve temizlik faaliyetleri bu merkezden yürütülüyor. Gördüğümüz gibi çok düzenli bir alan değil. Burası İstanbul-İzmir otoyolunun geçiş noktasında yer alan, giriş ve çıkışların olacağı ve büyük bir araç sirkülasyonu gerçekleşeceği bir alan. Onun için burası belediyemizin görünen yüzü olacak” diye konuştu.

 

Karacabey’e yakışır bir şekilde Fen İşleri Müdürlüğü’nün nezaretinde kademeyi yeni bir projeyle, modern ve çağdaş hale getirmeyi düşündüklerini söyleyen Özkan, şöyle konuştu:

 

 

“Burada ki tamir atölyeleri ve depolar yaklaşık 40 yıl önce yapılmış. Artık bunların yenilenme zamanı gelmiş. Fen işleri, destek hizmetleri ve temizlik işleri müdürlüğünü buraya taşıdık. Sahada olan bütün ekiplerimizin müdürlüğü bu bünye çerçevesinde olacak. Müdürlerimiz personelle daha rahat bir şekilde hareket etme imkanı bulacak. Malzemelerimiz, araçlarımız, tamir atölyelerimiz ve imalat atölyelerimiz burada olacak. Dolayısıyla Karacabey Belediyesi’nin fiziki olarak gerçekleştirdiği bütün üretimler tek noktada müdürlerimizin nezaretinde kontrol edilme imkanını bulacak. Denetim altına alacağız burayı. Giriş ve çıkışlar kayıt altına alınacak”

 

Projeyle ilgili Fen İşleri Müdürü Adem Kahyaoğlu’ndan bilgi alan Özkan, sonrasında burada çalışan personeli ziyaret etti.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM