KARACABEY’DE ENGELLER ORTADAN KALKTI « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

KARACABEY’DE ENGELLER ORTADAN KALKTI

Bu haber 05 Aralık 2022 - 16:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sosyal ve toplumsal konulardaki farkındalık çalışmaları ile örnek olan Karacabey Belediyesi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü de unutmadı.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında ilçede çeşitli sosyal ve farkındalık çalışmalarına katkı sağlarken, görme engelli Zeynep Karakuş’u da evinde ziyaret etti. Başkan Özkan’ın gerçekleştirdiği ziyarette Zeynep Karakuş, başkanı kapıda karşıladı. Başkan Özkan da hazırlattığı çiçeği Karakuş’a takdim etti.

MUTLULUK DUYDUM

Ziyaretten dolayı yaşadığı mutluluğu her fırsatta dile getiren Karakuş yaptığı açıklamada, “Belediye Başkanımız Ali Özkan çok insaflıdır. Benim gözlerim hiç görmüyor; kendisi düğünde olsun, sokakta olsun, yanımdan geçerken selam verip, hal hatır sormadan hiç geçmez. O seslenmese benim haberim olmaz ama o her seferinde halimi hatırımı sorar, öyle gider. Ben de bundan büyük mutluluk duyuyorum. Ziyareti beni çok mutlu etti, kendisine teşekkür ederim” dedi.

ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK

Belediye Başkanı Ali Özkan da yaptığı açıklamada, “Biz Zeynep Hanım’ı çok seviyoruz. Hayat enerjisi, mutluluğu ile çevresine neşe saçıyor gerçekten. Bunun için de 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla ziyaret etmek istedik. Bu vesileyle hem Zeynep’e hem de diğer tüm engelli vatandaşlarımıza hayırlı, uzun bir ömür diliyorum. Herkesin bir gün engelli olabileceği gerçeğini asla unutmadan, engelli vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmalı, yaşamlarına katkı sağlamalıyız. Karacabey Belediyesi olarak, ‘sosyal belediyecilik’ anlayışımız ile tüm engelleri bir bir ortadan kaldırıyor, engelli vatandaşlarımızın yaşamını kolaylaştırmak, yaşam standartlarını yükseltmek için kapsamlı çalışmalar yürütüyoruz. Bu konuda çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Karakuş, ziyarette Belediye Başkanı Ali Özkan’ın eşi Gülden Özkan’la görüşmek isteyince, Başkan Özkan eşini telefonla arayıp Karakuş ile sohbet ettirdi. Ziyarette aile üyeleriyle de sohbet eden Özkan, Karakuş’un taleplerini de titizlikle not aldı.

casino siteleri - slot siteleri