‘HİZMETTE SINIR YOK’ « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

‘HİZMETTE SINIR YOK’

Bu haber 30 Kasım 2022 - 15:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey’e değer katacak yeni projelerde çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ilçede yapım çalışmaları süren kültür merkezi, yeni itfaiye merkezi ve gasilhane inşaatında incelemelerde bulundu. Tüm çalışmaların Karacabeylilere hayırlı olmasını dileyen Özkan, proje aşamasında olan yeni faaliyetlerle birlikte yeni müjdelerin de olduğunu söyledi.

KÜLTÜR MERKEZİ ÇOK ÖNEMLİ BİR İHTİYAÇTI

İlk olarak kültür merkezinin inşaat alanında açıklamalarda bulunan Özkan, “Kültür Merkezi Karacabey’imizde büyük bir eksiklikti, çok güzel bir proje oluyor; sinema salonları, tiyatro salonları, konferans salonlarıyla, Atatürk Parkında hemşerilerimize hizmet verecek. Çalışmalar hızlı bir şekilde devam ediyor. Bunun yanında da proje aşamasında olan yeni faaliyetlerimiz, yeni müjdelerimiz olacak. Tüm bu çalışmaların, özellikle kültür merkezinin Karacabeyli hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

EKSİKLER BİR BİR TAMAMLANIYOR

Daha sonra 2 no’lu mezarlıktaki gasilhane inşaatının sürdüğü alanda açıklamalar yapan Özkan, “Bu çalışma da Bursa Büyükşehir Belediyemizin destekleriyle yapılıyor. Karacabey’imizde eksiklik olarak gördüğümüz bir unsurdu, inşallah en kısa zamanda bunu da tamamlayıp vatandaşlarımıza daha güzel bir hizmet vermenin mutluluğunu yaşayacağız. Karacabey’in eksikleri birer birer tamamlanıyor. Şuanda 50 bin kişiye istihdam sağlayacak TEKNOSAB projesi, Yeşildere Barajı, Gölecik Barajı, merkez ve kırsalda altyapı çalışmaları, içme suyu, kanal, yağmur suyu, Yeniköy’de arıtma tesisi inşaatı, bununla birlikte kültür merkezi, gasilhane, yeni itfaiye binası, Karacabey Belediyesi tarafından gerçekleştirilen spor salonu inşaatı, tamamlanmasına az kalan gençlik merkezi, kırsalda yapılan parke taşı çalışmaları ile güldür güldür hizmetlerimiz devam ediyor. Her şey Karacabeyliler için, her şey Karacabeyli vatandaşlarımızın hayat standartlarını yükseltmek, daha konforlu bir yaşam sağlamak için. Karacabeyliler her şeyin en iyisine layık” diye konuştu.

MODERN İTFAİYE MERKEZİ

Yeni itfaiye merkezinin çalışma alanını da ziyaret eden Başkan Özkan, “Bursa Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte yapımını gerçekleştirdiğimiz yeni itfaiye binamızın inşaatındayız. Mevcut itfaiye binamız ‘kademe’ olarak tabir edilen belediye hizmet yerleşkesinde yer alan eski bir bina. Dolayısıyla Allah korusun, olası yangınlara daha hızlı ve daha seri bir şekilde ulaşabilmek için her bölgeye yakın bir yerde, Yeniköy yolunda Öğretmenler Parkının biraz ilerisinde bu yeni itfaiye merkezinin inşaatı gerçekleştiriyoruz. Daha modern ve ihtiyaçlara cevap verebilecek yeni bir bina inşallah burada vücut bulacak. Bununla birliktede bu merkez, yeni itfaiye araçlarıyla da takviye edilecek. İnşallah Karacabey’in bu noktadaki ihtiyacı da giderilmiş olacak. Yeni itfaiye merkezimiz de Karacabeyli vatandaşlarımıza hayırlı olsun.

Katkılarından dolayı da başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, bakanlarımıza, il başkanımıza, Bölge Milletvekilimiz Mustafa Esgin ve diğer milletvekillerimize, bizim her zaman yanımızda olan ve tüm bu inşaatların yapımını gerçekleştiren Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Alinur Aktaş’a ve mesai arkadaşlarına da çok teşekkür ediyor, kolaylıklar diliyorum” ifadelerini kullandı.

casino siteleri - slot siteleri