ESNAF DEĞİŞİMİ FARK EDİYOR! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

ESNAF DEĞİŞİMİ FARK EDİYOR!

Bu haber 24 Kasım 2022 - 14:09 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İstanbul Caddesi’ndeki oto yedek parçacılar ve oto tamircileri, Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (BESOB) Başkanı Fahrettin Bilgit’i ve beraberindeki heyeti ağırladı. Programda konuşan cadde sakinleri, BESOB’da köklü bir değişimin yaşandığının, sadece bu buluşmayla bile anlaşılabileceğini söyledi.

Esnafın sorunlarını yerinde dinleme ve ortak akılla çözüm önerilerinin görüşülmesi adına hayata geçirilen ‘BESOB Esnaf Buluşmaları’ tüm hızıyla sürüyor. BESOB Başkanı Fahrettin Bilgit bu kapsamda; Bursa Yedek Parçacıları Odası Başkanı Alper Kurtuluş’un da katıldığı ve Sevtar Otomotiv’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen buluşmada, İstanbul Caddesi üzerindeki esnafın sorunlarını ve taleplerini dinledi.

“DEĞİŞİMİ HİSSETTİK”

Cadde üzerinde yürütülen ve planlanan kentsel dönüşüm çalışmaları başta olmak üzere firmalarında yaşadıkları kalifiye eleman sorunlarına dikkati çeken cadde esnafı, BESOB’da köklü bir değişimin yaşandığının, sadece bu buluşmayla bile anlaşılabileceğini söyledi.

“83 BİN KİŞİLİK BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

İstanbul Caddesi’nin Bursa’nın İstanbul’a açılan kapısı konumunda olduğuna vurgu yapan BESOB Başkanı Fahrettin Bilgit, buluşmaya ev sahipliği yapan Sevtar Otomotiv yetkililerine teşekkür etti. “Yaptığımız saha ziyaretlerinde gördüklerimizi ve bize iletilenleri not ederek, ilgililerle paylaşıyoruz” diyen Fahrettin Bilgit, şöyle konuştu:

“Bu buluşmaya kadar üç buluşma daha gerçekleştirdik. Çok verimli buluşmalardı. Oradaki notlarımızı ilgililerle paylaştığımız gibi bugün, buradaki notlarımızı da ilgililerle paylaşacağız. Bizim için ortak akıl olmazsa olmaz. Her ne yapacak olursak olalım ortak akılla karar almaya gayret ediyoruz; çünkü biz 83 bin kişilik büyük bir aileyiz. Bu ailenin fertlerinin sorumluğu omuzlarımızda. Değişim dedik, dönüşüm dedik ve gayret ettik. Göreve talip olarak aslında biz bir fitil ateşlemiştik. Bugün geldiğimiz noktada da bu değişim ve dönüşümün yansımalarını olumlu manada görmek bizleri mutlu etti. Bu şevk ve heyecanla çalışmalarımızı son ana kadar sürdüreceğiz”

“SİZLERDEN ÇOK ŞEY ÖĞRENİYORUZ”

Buluşmaların bölge bölge devam edeceğini belirten BESOB Başkanı Bilgit, “Sizlerin arasında olduğumuz vakit çok şey öğreniyoruz. Birlikte olmaktan çok mutluyuz. Bu nedenle asla sizlerden kopuk bir yönetim biçimi sergilemeyeceğiz. Buluşmalarımız bölge bölge sürecek. Bu buluşmaların, fikir alışverişlerinin muhakkak karşılığını alacağız, alacaksınız. Biz irtibatımızı güçlendirdikçe sorunlara çözüm olasılığımızı da güçlendirmiş oluyoruz. BESOB’u ortak akılla, hep birlikte yöneteceğiz” diye konuştu.

casino siteleri - slot siteleri