BAŞKAN ÖZKAN’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

BAŞKAN ÖZKAN’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Bu haber 24 Kasım 2022 - 12:05 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Özkan mesajında, öğretmenliğin dünyanın en önemli ve onurlu mesleklerinden biri olduğuna vurgu yaparak; vatanını seven, kendini iyi yetiştirmiş ve nitelikli öğretmenlerimiz sayesinde, ülkemizin de her alanda kalkınmış bir ülke haline geleceğini söyledi.

GELECEĞE KATKI SAĞLIYOR

Eğitim adına yapılan her çalışmanın, milletimizin ve devletimizin kaderini doğrudan ilgilendirdiğinin altını çizen Başkan Ali Özkan, “Öğretmenlerimiz, bir insan yetiştirmenin verdiği mutluluk ve gurur ile en kıymetli mesleklerden birini icra etmektedir. Ülkemizin, ileriye dönük büyük hedeflerini gerçekleştirmesi ve her alanda kalkınmış, güçlü ülke haline gelmesinde, kuşkusuz ki aydınlık geleceğimizin mimarları olan öğretmenlerimizin emek ve gayretleri büyük pay sahibi olacaktır. Öğretmenlerimiz yalnızca bilgiyi, kültürü aktarmakla kalmıyor; aynı zamanda sevgi, saygı, merhamet, iyilik, adalet gibi değerleri de aktararak, bugünümüze ve gelecek nesillere katkı sağlıyor. Bu vesileyle, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere halen görevini sürdüren ve emekli olmuş tüm öğretmenlerimizi sevgi ve saygıyla anıyor, öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü yürekten kutluyorum” dedi.

casino siteleri - slot siteleri