BELEDİYEDEN LÖSEV’E DESTEK! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

BELEDİYEDEN LÖSEV’E DESTEK!

Bu haber 23 Kasım 2022 - 12:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

‘Güzellikler Şehri Karacabey’, ihtiyaç sahiplerine verilen yoğun desteklerle de örnek oluyor. Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Karacabey Belediyesi’ne bağlı Sevgi Mağazasında gerçekleşen faaliyet ile ilçede LÖSEV tarafından tedavi gören ailelere yapılan yardımla ilgili açıklamalarda bulundu. Özkan, sadece hayırseverler değil hayır kurumlarıyla da ilçede vatandaşlar arasında köprü vazifesi kurmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

HİZMETLER ARALIKSIZ SÜRÜYOR

Özkan yaptığı açıklamada, “İlçemizde faaliyete geçirdikten sonra hayırseverlerin de destekleriyle kısa sürede önemli bir başarıya ulaşan Aşevi faaliyetleri, bölgemizde takdir toplamaktadır. Tüm 1 yıl boyunca günde 1500 kişilik sıcak yemek dağıtımının yanı sıra Sevgi Mağazası ile giyim eşyası ve ev eşyası, erzak kolisi dağıtımları, hasta nakilleri, hasta yatağı, hasta taşıma lifti ve tekerlekli sandalye, öğrencilere kıyafet yardımı ve geçici konaklama hizmetlerimiz aralıksız sürmektedir.

Bunların yanında, İlçe Sağlık Müdürlüğü ile Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ile ilçemiz genelinde birlikte hareket ederek, devletimizin sağladığı imkanlardan vatandaşlarımızın haberdar olmasını ve bu imkanlardan faydalanmasını sağlamaktayız. Bu çalışmaların yanı sıra geçtiğimiz günlerde Bedensel Engelliler Dayanışma Derneği’nin gerçekleştirdiği erzak dağıtımında da yine köprü görevi görmüştük. Bu kez de LÖSEV’in kanserle mücadele eden ailelere sağladığı yardım için aracı olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu vesileyle, tüm hastalara acil şifalar diliyorum” dedi.

casino siteleri - slot siteleri