3 YILLIK İCRAATLER HAKKINDA CANLI YAYIN « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

3 YILLIK İCRAATLER HAKKINDA CANLI YAYIN

Bu haber 22 Kasım 2022 - 20:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, 3 yılda hangi hizmetleri ilçeye kazandırdığını ve yeni yatırımları anlatan bir canlı yayın açarak tüm hemşehrilerinin evine misafir oldu.

Sosyal Medya üzerinden açtığı canlı yayınla bir buçuk saat boyunca ilçe halkına samimi bir şekilde açıklamalarda bulunan Başkan Kanar, “Bu makam çözüm makamı” diyerek sözlerine başladı. İlçenin 50 yıllık altyapı sorununa hançer vurarak, ilçede büyük bir projeye başladıklarını belirten Başkan Kanar, “Vebalimiz var yapmak zorundayız” ifadelerine yer verirken, altyapı, kanalizasyon ve yağmur suyu altyapısının hızlı ilerlemeler kat ettiğini söyledi.

Yatırımları sıra sıra anlatan Başkan Kanar, Güllüce Mahallesi’ndeki 400 dönüm alanı istihdam için Mustafakemalpaşa Belediyesine tahsis ettiklerini belirtirken, ilçenin çehresini tam anlamıyla değiştirmek ve sadece ilçenin merkezi konumunun Adnan Menderes Meydanı olarak kalmaması için 600 m2’lik Kaymakamlık Lojmanını Mustafakemalpaşa Belediyesine takas yöntemiyle kazandırdığını açıkladı.

NİYET HAYIRLI OLUNCA AKIBET HAYIRLI OLUYOR

“Doğup büyüdüğüm, hayat bulduğum şehri geliştirmek benim asli görevim, benim vebalim, niyet hayırlı oluna akıbet hayırlı oluyor” sözlerini kullanan Başkan Kanar, ilçedeki Osmanlı Parkı’nın yanında bulunan 5 bin 500 m2 alanı, hâkimlere, savcılara ve memurlara lojman olarak ilçeye kazandırıldığını açıkladı.

Her anlamda büyük bir değişim, gelişim ve dönüşüm gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Kanar, 76 dönüm arazi üzerine kurulu Millet Bahçesi’nin karşısında bulunan alanın Huzurevi ve Rehberlik Araştırma Merkezi olacağının müjdesini verdi.

SİZİN CESARETİNİZ BİZİM GÜVENİMİZ

Her fırsattan gençlerle bir araya gelerek, gençlerin fikir ve önerilerine önem vererek, ilçedeki gençlere büyük bir yatırımla Gençlik Merkezi’ni hediye ettiklerini söyleyen Başkan Kanar, “Makamın asıl sahipleri” dediği gençlere şu sözlerle seslendi, “Kültür, sanat, altyapı üstyapı hepsi sizlerin geleceği için. Özellikle ilçemizin doğal güzelliklerini, tarihi değerlerini sizlere miras bırakıyoruz. Yaptığımız tüm çalışmalar sizler ve sizlerin geleceği için”

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, icraatların ve yatırımların hız kesmeden devam edeceğini, Mustafakemalpaşa’nın 5 yılda 100 yıllık hizmet göreceğini açıkladı.

casino siteleri - slot siteleri