BAŞKAN ÖZKAN PAZARCI ESNAFINI DİNLEDİ! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

BAŞKAN ÖZKAN PAZARCI ESNAFINI DİNLEDİ!

Bu haber 18 Kasım 2022 - 12:22 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, AK Parti İlçe Yönetimi ve Meclis Üyeleri ile birlikte geçtiğimiz günlerde ilçenin en büyük pazarını ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Özkan, Ömer Matlı Kapalı Pazaryeri ve ‘köylü pazarı’ olarak bilinen, üreticilerin de bahçesinde ekip evinde hazırladığı ürünlerini sunduğu alanı gezdi. Ziyaret sırasında hem esnaf hem de vatandaşlar Başkan Özkan’a yoğun ilgi gösterdi.

GELEN TALEPLER DEĞERLENDİRİLDİ

Gelen talepleri ve önerileri değerlendirip bizzat not alan Başkan Özkan, meclis üyeleri ve partililerle de değerlendirmelerde bulundu. Özkan’ın pazaryeri ziyareti esnasında, bazı esnaf ve vatandaşlar Başkan Özkan’la hatıra fotoğrafı da çektirdi.

casino siteleri - slot siteleri