SANAYİ ALTYAPISI VE TOPLU KONUT PROJELERİ GÖRÜŞÜLDÜ « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

SANAYİ ALTYAPISI VE TOPLU KONUT PROJELERİ GÖRÜŞÜLDÜ

Bu haber 16 Kasım 2022 - 11:37 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, geçtiğimiz gün İller Bankası Bölge Müdürü Derya İnal ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bursa İl Müdürü Mehmet Ersan Aytaç’la bir araya geldi.

Ali Özkan’ın ilk durağı İller Bankası Bölge Müdürü Derya İnal oldu. Özkan yeni görevi dolayısıyla İnal’a ‘hayırlı olsun’ diyerek başarılar dilerken, ilçedeki projelere katkılarından dolayı da teşekkür etti.

Ziyaret sonrası Özkan yaptığı açıklamada, “İller Bankası Bölge Müdürü Sayın Derya İnal’a yeni görevinde başarılar diliyoruz. Aslında bu hem ‘hayırlı olsun’ hem de ‘teşekkür’ ziyareti. Bildiğiniz üzere sanayi altyapısı ile ilgili konular önceliğimizdi. Fakat İller Bankası’ndan daha onay alınmamıştı. Bu süreçte kendisinin gayretleri ile olumlu gelişmeler oldu. Karacabey’in altyapı noktasında kanayan bir yarasıydı bu konu. Ve bizlerde katkılarından dolayı teşekkürlerimizi ilettik” dedi.

KARACABEY İLE İLGİLİ KONULAR GÖRÜŞÜLDÜ

Özkan’ın bir diğer ziyareti ise Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bursa İl Müdürü Mehmet Ersan Aytaç’a oldu. Özkan ziyarette, Karacabey’le ilgili çeşitli konuları bizzat görüştüğünü ifade ederek, “Çevre kirliliğine sebep olan bazı işletmeler vardı, sayın Aytaç ile o süreci görüştük. Bunun yanında, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde olan ve Karacabey’inde faydalanacağı toplu sosyal konut projesinin detaylarını ve öngörülen gelişmeleri değerlendirdik. Karacabey’imizin ve belediyemizin talep ve beklentilerini konuştuk. Verimli bir görüşme oldu” dedi.

casino siteleri - slot siteleri