KARACABEY’DE KIRSALA YATIRIMLAR SÜRÜYOR « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

KARACABEY’DE KIRSALA YATIRIMLAR SÜRÜYOR

Bu haber 08 Kasım 2022 - 14:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, merkez ve kırsal mahallelerde yapılan çalışmalarla ilgili denetim ve mahalle ziyaretlerine aralıksız devam ediyor. Kırsal mahallelerdeki çalışmaları yakın markaja alan Özkan, önceki gün Muratlı Mahallesine giderek Mahalle Muhtarı Erdal Yaldız ile beraber incelemelerde bulundu.

ÇOK AMAÇLI SALON OLARAK KULLANILABİLECEK

Özkan’ın burada ilk durağı, yapımında artık sona gelinen sosyal tesis inşaatı oldu. Tamamlandığında mahalle halkının çok amaçlı salon olarak kullanabileceği tesis için Büyükşehir Belediyesinden destek aldıklarını da belirten Özkan, “Malzeme konusunda Büyükşehir Belediyemizin de yardımlarıyla bu sosyal tesisin inşaatına başladık. Karacabey Belediyesi ekipleri titiz bir çalışma ile projeyi tamamlamak üzere. Bittiğinde cemiyetler, törenler, toplantı ve benzeri pek çok alanda faaliyet gösterecek bir tesisi Muratlı halkına kazandırmış olacağız. Hayırlı olsun” dedi.

Ziyarette yer alan Mahalle Muhtarı Erdal Yaldız da yaptığı konuşmada, “Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş ve Karacabey Belediye Başkanımız Ali Özkan’a mahallemiz ve şahsım adına çok teşekkür ediyorum. Mahallemize onların eseri, onların imzası çok yakıştı. Her işte, her başımız sıkıştığında başvuruyoruz, desteklerini esirgemiyorlar sağ olsunlar. Bundan sonra da inşallah daha iyi projelerle çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

casino siteleri - slot siteleri