BAŞKAN KARABATI ADAYLIĞINI AÇIKLADI! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

BAŞKAN KARABATI ADAYLIĞINI AÇIKLADI!

Bu haber 08 Kasım 2022 - 15:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İYİ Parti Karacabey İlçe Teşkilatı’nın 29 Kasım 2022 tarihinde gerçekleştireceği Olağan Genel Kurul Toplantısı öncesi alkışlar eşliğinde bir kez daha adaylığını duyuran mevcut İlçe Başkanı Fatih Karabatı, “Delegemiz teveccüh buyururlarsa oylarına talibim. Partimizi hem genelde, hem de yerelde iktidara taşımak adına güçlü yönetimimle birlikte yürümeye devam edeceğiz. Mutlaka başaracağız” dedi.

Fatih Karabatı’nın adaylık açıklaması yoğun ilgi gördü. Partisi binasındaki programa Kurucu İlçe Başkanı Ayhan Tayfur’un yanı sıra Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Tevfik Demir, Nilüfer ilçe yöneticileri, Karacabey ilçe yöneticileri, kurucu üyeler ve çok sayıda partili katıldı.

İYİ Parti ailesinin her geçen gün büyüdüğüne dikkat çekerek konuşmasına start veren İlçe Başkanı Fatih Karabatı, şu ifadelere yer verdi: “Hepinizin bildiği üzere yaklaşık 3 yıl önce 23 Şubat 2020 tarihinde 2. Olağan Kongre’de delegenin inancı ve oyları ile İYİ Parti Karacabey İlçe Başkanı olarak seçildim. Göreve geldiğim ilk günden itibaren yönetim kurulum, meclis üyelerim, Kadın ve Gençlik Kollarımız ile birlikte koordineli bir şekilde yürüttüğümüz çalışmalarla her geçen gün üye sayımızı artırarak, İYİ Ailemiz büyütüyoruz.

Düzenlenen tüm etkinlik ve programlara katılım sağlayarak halkımızla bir araya geliyor ve ilçemizin sorunları hakkında sürekli istişarelerde bulunuyoruz. Vatandaşımızın ağzından birebir dinlediğimiz ilçemizin görmezden gelinen sorunlarını çok sayıda basın açıklaması yaparak gündeme taşıyor ve sorunlarını çözülmesi için yetkilileri bilgilendiriyoruz. Tüm bunların takip ederek de sonuçlanması için uğraşıyoruz.

Hatırlanacağı üzere 29 Ekim’de demokrasi şöleni havasında geçen delege seçimlerimiz sonrası 400 seçilmiş 27 de doğal delege olmak üzere 427 delegemizi belirledik ve kongre sürecimiz başladı. 29 Kasım 2022 tarihinde Şükran Yemişçioğlu Kültür Merkezi’nde saat 14.00’te yapılacak olan kongrede İYİ Parti Karacabey İlçe Başkanlığı’na yeniden adayım. Delegemiz teveccüh buyurursa oylarına talibim.

Partimizi hem genelde, hem de yerelde iktidara taşımak adına güçlü yönetimim ile birlikte yürümeye devam edeceğiz. Ben ve kıymetli yol arkadaşlarım, Karacabey’imiz için el ele, gönül gönüle vererek yaşanabilir bir Karacabey için İYİ’lik çatısı altında çalışmalarımıza, gözlemlediğimiz eksiklik ve aksaklıkları bıkmadan, usanmadan, yorulmadan dile getirmeye devam edeceğiz. Sözde değil özde birleştirici olacağız. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in de ifade ettiği üzere; Başaracağız, başaracağız, başaracağız… Bu duygu ve düşüncelerle bugün bu özel günde buraya kadar gelerek şahsıma göstermiş olduğunuz teveccühten dolayı tüm partililerime sonsuz teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum. İYİ’likle kalın”

Başkan Kabatı’nın ardından söz alan İYİ Parti Kurucu İlçe Başkanı Ayhan Tayfur, yeni dönemin hayırlı olmasını dileyerek, “Fatih kardeşimiz ilçe başkanlığı boyunca başarılı çalışmalara imza attı ve partimizi Karacabey’de güçlü bir konuma getirdi. İnanıyorum ki yenilenen kadrosuyla yeni dönemde daha da başarılı olacak ve İYİ Parti’yi Karacabey’de iktidara taşıyacak” ifadesini kullandı.

Öte yandan Fatih Karabatı dışında İYİ Parti İlçe Başkanlığı’na şu ana kadar aday çıkmadı. Kongreye sayılı günler kala İYİ Parti İlçe Teşkilatı seçimlerinin tek adaylı yapılması bekleniyor.

casino siteleri - slot siteleri