MİNİK GÖKTUĞ İÇİN YARDIMLAR SÜRÜYOR « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

MİNİK GÖKTUĞ İÇİN YARDIMLAR SÜRÜYOR

Bu haber 06 Kasım 2022 - 21:37 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey’in Taşlık Mahallesi’nde yaşayan ve 13 aylıkken SMA-2 ölümcül kas hastalık teşhisi konulan ve şu anda 1,5 yaşında olan Göktuğ Aykan’a destekler sürüyor.

Bu kapsamda Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde, Karacabey Ticaret Borsası Meclis Üyeleri ile Karacabey Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Yöneticileri, “Göktuğ’u Hep Birlikte Yaşatalım” kampanyasına gerçekleştirdikleri yardımı baba Eray Aykan’a takdim etti.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Üstündağ, “Karacabey’in evladı olan yavrumuzu yaşatmak için hep beraber elimizi taşın altına koymalıyız. Bu kapsamda Karacabey’in en büyük sivil toplum kuruluşu olarak gerçekleştirdiğimiz istişareler sonucunda Ticaret Borsası ve Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi ile bu mücadeleye bizler de destek vermek istedik. Umut ediyorum ki Karacabey’imizin tüm iş insanları ve vatandaşlarımız da bu yardım kampanyasına desteklerini sürdürecek ve evladımızı sağlığına kavuşturacağız” ifadelerini kullandı.

casino siteleri - slot siteleri