MAHALLELER BİR BİR ASFALTLANIYOR! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

MAHALLELER BİR BİR ASFALTLANIYOR!

Bu haber 04 Ekim 2022 - 10:41 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey’de, Bursa Büyükşehir Belediyesi ile birlikte asfalt seferberliği sürüyor. İlçe genelinde topyekûn başlayan altyapı çalışmaları boyunca kazılan yollar, çalışmaların bitmesiyle hızla asfaltlanıyor. Bu kapsamda, Fatih Sultan Mehmet Caddesinden başlayan asfaltlama çalışmaları Esentepe Mahallesinde aralıksız sürüyor. Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan da, altyapı çalışmaları biten cadde ve sokaklarda başlayan asfalt çalışmalarını denetlemeyi sürdürüyor.

VATANDAŞLARIMIZIN ANLAYIŞINA SIĞINDIK

Çalışmaları denetlemeye giden Belediye Başkanı Ali Özkan, “Elbette altyapı çalışmaları boyunca kazı yapılan sokaklarda zaman zaman vatandaşlarımıza da rahatsızlık vermiş olduk. Ama uzun vadeli bir yatırım olduğu için Allah’ın izniyle bu sokaklara vurulan son kepçe olacağından, bu konuda anlayışlarına sığındık. Ve nihayetinde biten sokaklarımızı hızla kapatıp yeniliyoruz. Esentepe ve Gazi Mahallesinde yakında asfalt çalışmalarımız bitecek. Ekiplerimiz, zaman kaybetmeden diğer mahallelerimize de geçecek. Kalabalık bir asfalt ekibi ile aralıksız ve titiz bir çalışma ile asfaltlamalar sürüyor. Bizler de bu konuda denetimlerimizi sıklaştırarak süreci yakından takip ediyoruz. İlçemize bu değerli çalışmayı kazandıran Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Alinur Aktaş’a ilçe halkı adına bir kez daha teşekkürlerimizi yineliyoruz” dedi.

casino siteleri - slot siteleri