BORSA ÜYELERİNDEN BÜYÜK BAŞARI! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

BORSA ÜYELERİNDEN BÜYÜK BAŞARI!

Bu haber 28 Eylül 2022 - 11:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından ‘Bursa 250 Büyük Firma Araştırması 2021’ açıklandı. Karacabey Ticaret Borsası üyelerinden Sütaş Süt Ürünleri Anonim Şirketi listenin 7. sırasında; Pro Yem Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi listenin 10. sırasında; Tarfaş Tarımsal Faaliyetler Üretim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 40. sırada yer alırken, Ada Agro Danışmanlık Tarımsal Faaliyetler Sanayi Ticaret Anonim Şirketi ise 242. sırada yer alarak Karacabey’in gururu oldular.

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından 25. kez gerçekleştirilen Bursa’nın ciroları itibariyle büyük firmalarını belirlemek için düzenlenen araştırma, Bursa ve ilçelerini kapsıyor. Bursa 250 Büyük Firma sıralaması, 2021 yılı içerisinde Bursa’daki şirketlerin ‘net satış tutarları’ esas alınarak oluşturuluyor. 2021 yılı için yapılan araştırma sonuçlarına göre 250 Büyük Firmanın net satışları, son 10 yılın en yüksek artış oranı olarak kaydedilirken, tüm risklere rağmen yüksek performans gösteren Bursa firmaları, artan talebe hızlı cevap vermiş, üretim ve ihracattaki başarılar, Bursa ekonomisinin ülke içinde payının önemini bir kez daha göstermiştir.

Araştırma sonuçları hakkında açıklama yapan Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan, “Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlediği  ‘Bursa 250 Büyük Firma Araştırması 2021’ sonuçlarına göre ‘İlk 250’ sıralamasında yer alan üyelerimiz, borsamızı bir kez daha onurlandırdılar. İlçemizin gururu üyelerimiz hem Bursa’mıza hem de ülkemize ekonomik katkılarını tescillemişlerdir. Her geçen yıl işlem hacmini arttıran Borsamız, müstahsillere, tüccarlara ve sanayicilere hizmet etmeye devam edecektir. Dünyada gıda sektöründe yaşanan sıkıntılar devam ederken güzel memleketimiz Karacabey ise tarım, hayvancılık ve gıda sektörlerinde gelişimini sürdürmektedir. İnşallah üyelerimizin de gelişimi buna bağlı olarak gelişmeye devam edecektir. İlk 250 listesinde yer alarak bizleri gururlandıran üyelerimizi tebrik ediyor, başarılarının artarak devam etmesini diliyorum” dedi.

casino siteleri - slot siteleri