ZENBİLCİ’DEN BAŞKAN ÖZKAN’A ZİYARET « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

ZENBİLCİ’DEN BAŞKAN ÖZKAN’A ZİYARET

Bu haber 23 Eylül 2022 - 13:23 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan geçtiğimiz günlerde, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanı Yardımcısı ve Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci’yi ağırladı.

Ziyarette, belediye çalışmaları hakkında görüşmeler yapılırken, daha sonrasında Özkan ve Zenbilci kentte çeşitli yerleri gezerek, incelemelerde bulundu. Özkan görüşmede, Karacabey ile ilgili projelerden ve belediye çalışmalarından bahsetti.

SAHA İNCELEMELERİ YAPILDI

İkili ziyaret kapsamında, belediye hizmet yerleşkesi, inşaat çalışmaları süren Kültür Merkezi, Gençlik Merkezi ve Aşevini gezerken, daha sonrasında TECO Karacabey Belediyespor tesislerini ziyaret ederek, sporcularla da görüştü.

Verimli geçen ziyaret programında; AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ufuk Ay, AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan, AK Parti Karacabey Yerel Yönetimler Başkanı Sibel Bilgin de yer aldı.

casino siteleri - slot siteleri