TİGEM ARAZİLERİ KİRAYA VERİLİYOR! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

TİGEM ARAZİLERİ KİRAYA VERİLİYOR!

Bu haber 21 Eylül 2022 - 10:41 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Karacabey İlçe Başkanı Ertem İşcan, TİGEM’e ait arazilerin önümüzdeki aylarda kiraya verileceğini söyledi.

TİGEM arazilerinin çiftçi ve üretici açısından büyük bir öneme sahip olduğunu belirten Ertem İşcan, “Çiftçi ve üreticilerimizden TİGEM arazilerinin kiralanması ile ilgili yoğun talepler alıyorduk. Biz de vakit kaybetmeden Ankara’da Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, tarım arazilerinin kiralanması konusuna değindik. Kendileri de bize olumlu cevap verdiler.

TİGEM Karacabey Tarım İşletmesi Müdürlüğü’ne ait 17 bin dönüm arazi, önümüzdeki aylar içerisinde kiraya verilecek. TİGEM arazilerinin kiraya verilmesi hem ilçe çiftçimiz, hem de bölge üretimi açısından büyük önem arz ediyor. Devletimiz, çiftçisine ve üreticisine her zaman sahip çıkıyor ve destek oluyor. Çiftçimize, üreticimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

casino siteleri - slot siteleri