KARACABEY’DEN PAKİSTAN’A YARDIM ELİ « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

KARACABEY’DEN PAKİSTAN’A YARDIM ELİ

Bu haber 21 Eylül 2022 - 11:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Pakistan’da, milyonlarca insanın evsiz kalmasına neden olan sel felaketinin ardından Bursa Valiliği’nin başlattığı yardım kampanyasına bir destek de Karacabey’den geldi. Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Karacabey Belediyesi tarafından Pakistan’a gönderilmek üzere hazırlanan yardımların önceki gün yola çıktığını söyledi.

HER ZAMAN YANIMIZDA OLDULAR

Belediye Başkanı Özkan, yardım aracı yola çıkmadan önce AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan ile birlikte yaptığı açıklamada, “Kardeş ülkemiz Pakistan, her zaman destekçimizdir ve sürekli Türkiye’nin yanında olmuştur. Kurtuluş Savaşında da bizlere destek vermiştir. Dolayısıyla Pakistan, gönül coğrafyasının içindedir. Bölgede yaşanan sel felaketi, hepimizi derinden üzmüştür. Eldeki imkanlarla bizlerde felaketi yaşayan ve milyonlarca insanın evsiz kaldığı Pakistan’a yardımda bulunmak istedik ve ilkyardım aracımızı bugün itibariyle yolcu ettik. Bursa Valiliğinin başlattığı yardım kampanyasına Karacabey olarak güçlü şekilde katıldık. Kardeş ülke Pakistan’a geçmiş olsun dileklerimizi gönderiyoruz” dedi.

casino siteleri - slot siteleri