KTSO’DA ‘SARI’ ALARM! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

KTSO’DA ‘SARI’ ALARM!

Genç işinsanı Gökhan Tüydeş, kendisi gibi genç ekibiyle birlikte Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası’nın (KTSO) Başkanlığına aday olduğunu açıklayarak, “Seçimlerde ‘SARI’ listeyle adayız” dedi.

Bu haber 07 Eylül 2022 - 14:57 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası’nın (KTSO) 8 Ekim 2022 tarihinde yapmayı planladığı organ seçimleri öncesinde adaylığını resmen açıklayan genç işinsanı Gökhan Tüydeş, “Biz büyüyen ve gelişen Karacabey vizyonunun temsilcileriyiz” dedi.

Ekip olarak bu göreve talip olma sebeplerinin, eğitimli, vizyon sahibi, iş gruplarında ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği bünyesinde tecrübeleri bulunan yeni jenerasyonun, Karacabey Ticaret ve Sanayi Odasının var olan yapısını ve hizmetlerini daha da geliştirerek söz hakkı istemesinin, temsil yetkisi istemesinin bir çıkışı olarak görülebileceğini ifade eden Gökhan Tüydeş, açıklamasında şu görüşlere yer verdi;

“Hepimizin bildiği üzere ilçemiz Karacabey; Otoyol, Hızlı Tren ve TEKNOSAB yatırımları ile her geçen gün hızla büyümekte ve genişlemektedir. Bizler; esnafımız, sanayicilerimiz, tacirlerimiz ve KOBİ’lerimiz için ilçemiz Karacabey ‘in bu gelişimine hızla ayak uyduracak, bu gelişmenin yanında tarımı, hayvancılığı, temiz su kaynaklarını koruyacak adımlar atarak Karacabey’e bir gelecek vizyonu çizmek istiyoruz. İşte bu düşüncelerle Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığına adaylığımı açıklıyorum.

Ne şahsımın, ne ekibimin hiç kimseyle bir problemi ve şahsi hırsı olmadığını, medeni cesaretimizi gösterip üyelerimize bir seçenek sunmak istediğimizi belirtmek isterim. Hepimiz onuru ve gururu için yaşayan insanlarız. Bu süreçte kimseye itibar suikastı yapılmaması gerektiğini, en azından benim ve ekibimin bu tür yollara başvurmayacağını taahhüt ediyorum. Duruşumuzdan asla ödün vermeyeceğiz.

Şehrimizdeki tüm dinamiklerle,  paydaşlarımızla her fikrimizi ve her görüşümüzü istişare etmeye, bu şehri Türkiye’nin her tarafında temsil etmeye hazırız. Biz büyüyen ve gelişen Karacabey vizyonunun temsilcileriyiz. Seçimlerde de SARI listeyle adayız”

casino siteleri - slot siteleri