MUSTAFAKEMALPAŞA’YA 100.YILDA YILDIZ YAĞACAK « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

MUSTAFAKEMALPAŞA’YA 100.YILDA YILDIZ YAĞACAK

Bu haber 12 Ağustos 2022 - 15:55 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Mustafakemalpaşa ilçesi adının alınışının 100. yıldönümü dolayısıyla ilçeyi yıldızlar geçidine çevirmeye hazırlanıyor.

Mustafakemalpaşa’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıl dönümü dolayısıyla hazırlanan etkinliklerin ilk yıldızı, sesiyle, besteleriyle müzikseverlerin gönlüne taht kuran Tuğçe Kandemir olurken, son dönemin en çok dinlenen isimlerinden Sefo ve Bilal Sonses de Mustafakemalpaşalı müzikseverler ile buluşmak için gün sayıyor.

Yıldızlar geçidinde ilk sahne alacak olan isim Tuğçe Kandemir, 29 Ağustos Pazartesi günü sevenleriyle buluşurken, 14 Eylül’de Sefo, 28 Ekim’de Bilal Sonses sevenleriyle buluşmak için hazırlanıyor.

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, ilçeyi sanatın ve kültürün kalbi yapmak için projelerini devam ettirirken, yılsonuna bitmesi planlanan Gençlik Merkezi projesiyle, “Gençlere daha birçok müjdem olacak, beklemede kalın” derken, “Gençler istedi, biz elimizden geleni yaptık, sektöründe başarılı 3 ismi ağırlayacak olmaktan gurur duyuyoruz. Adnan Menderes Meydanımız adeta festival alanına dönüşecek, tüm müziksever hemşehrilerimi 29 Ağustos günü Adnan Menderes Meydanı’na bekliyorum” dedi.

casino siteleri