“BURSA’MIZIN GELECEĞİ ADINA ÇALIŞIYORUZ” « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

“BURSA’MIZIN GELECEĞİ ADINA ÇALIŞIYORUZ”

Bu haber 11 Ağustos 2022 - 18:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Bursa İl Başkanlığı, ‘Yüz Yüze Gönül Gönüle Bursa’ ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Programlar kapsamında AK Parti Bursa Milletvekilleri ve üç kademeden il, ilçe teşkilat mensupları Osmangazi İlçesi’nde esnaflar ve halkla biraraya geldi.

Osmangazi’nin farklı bölgelerinde vatandaşların mahalleleri, ilçeleri ve Bursa adına öneri ve görüşlerini dinleyerek tek tek not alan AK Parti Bursa Milletvekilleri ve teşkilat üyeleri, saha çalışmalarını Bursa’ya yakışır hizmetlere dönüştürmek için aralıksız çalışıyor.

Dinamik nüfus ve ekonomik yapısı, tarihi ile Bursa’nın merkezi konumundaki Osmangazi ilçesine düzenli aralıklarla gerçekleştirilecek olan ziyaretlerle ilçenin 136 mahallesinde çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacaklarını belirten AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, partilerinin kuruluşundan bu yana her seçimde artan bir oyla hizmet ve siyaset anlayışlarına olan güvenini defalarca sandıkta gösteren Osmangazi’ye yakışır hizmetlerin verilebilmesi için ilçe sakinlerinin görüş ve önerilerinin çok önemli olduğunu söyledi.

Başkan Gürkan, Osmangazi ile birlikte tüm Bursa’da her kesimden hemşehrileri ile biraraya gelerek Bursa’nın geleceğini ve şehre değer katacak hizmetleri Bursa halkının talep ve görüşleri doğrultusunda şekillendirdiklerini ifade ederek, “Tüm teşkilatlarımız ve Milletvekillerimiz ile birlikte Bursa’mızı dinliyor, Bursa’mızın güçlü geleceği adına hedeflerimize giden yolu belirliyoruz. Tüm ilçelerimizde olduğu gibi Osmangazi’mizde de değerli hemşehrilerimizin davamıza ve teşkilatlarımıza gösterdiği teveccüh bizleri bu yolda daha da şevklendiriyor. Bursa’mıza hizmet vermenin gururu ve halkımızın verdiği destekten aldığımız güçle çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz” dedi.

casino siteleri