DİNGİN’DEN BAŞKAN ÖZKAN’A ‘VEDA’ ZİYARETİ « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

DİNGİN’DEN BAŞKAN ÖZKAN’A ‘VEDA’ ZİYARETİ

Bu haber 07 Ağustos 2022 - 14:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.

11 yıldır Karacabey’de Milli Eğitim Müdürlüğü görevini başarıyla sürdüren Emin Dingin, görev değişikliyle nedeniyle Karacabey’den ayrılmadan önce veda ziyaretlerine başladı. Bu kapsamda önceki gün Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan ile bir araya gelen Dingin, görev süresi boyunca ilçe eğitim ve öğretimine katkılarından dolayı Belediye Başkanı Ali Özkan’a teşekkür etti.

İLÇEMİZE ÖNEMLİ HİZMETLERİ OLDU

Başkan Özkan da ilçede uzun yıllar başarılı hizmetlerde bulunan Dingin’e, ilçe eğitim ve öğretimine katkılarından dolayı teşekkür etti. Özkan, “Değerli Müdürümüzün uzun yıllardır Karacabey’de eğitim camiasına hizmetleri oldu. Kendisiyle birlikte, ilçemizde bugüne kadar 12 yeni okul eğitim vermeye başladı. Bunun yanında, 6 eğitim merkezi de yine ilçemizde hizmete başladı. 2 okulumuzun inşası da sürmekte. Bu anlamda, bizler de kurumlar arası diyaloğu sıkı tutarak eğitim konusunda elimizden geleni fazlasıyla yaptık. Ben hem Karacabeyliler hem de şahsım adına eğitim ve öğretim hayatına katkılarından dolayı Sayın Emin Dingin’e teşekkür ediyor, yeni görevinde ve bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum” dedi.

Başkan Özkan, kendisine Karacabey görsellerinden oluşan porselen tabak da hediye etti.

DİNGİN’İN YERİNE BURSA’DAN ONGUN!

Öte yandan, Emin Dingin’in yerine, Karacabey’den değil Bursa’dan bir atama geldi. Dingin’in yerine Bursa Osmangazi Milli Eğitim Şube Müdürü Hacı Ongun atandı. Sessiz sedasız göreve başlayan Hacı Ongun’un ilk ziyaretçileri ise Eğitim-Bir-Sen Bursa 1 Nolu Şube Başkanı Ramazan Acar ile sendikanın il ve ilçe yöneticileri oldu.

casino siteleri