YATIRIMLARLA DAHA GÜÇLÜ BİR KARACABEY « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

YATIRIMLARLA DAHA GÜÇLÜ BİR KARACABEY

Bu haber 01 Ağustos 2022 - 13:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey’i geleceğe taşıyacak yatırımlar, kentin dört bir yanında tüm hızıyla devam ediyor. Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Bursa Milletvekili Mustafa Esgin ile birlikte geçtiğimiz günlerde Türkiye’de ilk kez düzenlenen Açık Hava Domates Günleri Fuarını ve ardından Okçugöl Mahallesinde yapımı devam eden yol çalışmalarını inceledi.

Gerçekleşen programda; AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan, AK Parti Bursa İl Başkan Yardımcısı, Ar-Ge ve Eğitim Başkanı Setenay Yüksel Olguner, Karayolları Şube Şefi Bilgehan Bozkurt ile muhtarlar ve vatandaşlar da yer aldı.

FUAR YOĞUN İLGİYE SAHNE OLDU

Ziyaret kapsamında ilk olarak, Türkiye’de ilk kez Karacabey ev sahipliğinde gerçekleştirilen Açık Hava Uygulamalı Domates Günleri Fuarı ziyaret edildi. Burada hem çiftçiler hem firma sahipleri ile görüşen heyet, fuara olan yoğunluğa dikkat çekti.

ŞEHRİN DÖRT BİR YANINDA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Fuar alanının ardından heyetin ikinci durağı ise Ovahamidiye Mahallesinde çalışmaları süren Okçugöl yolu oldu. Belediye Başkanı Ali Özkan, yatırımlarla daha güçlü bir Karacabey’e adım adım ilerlediklerini belirterek, ulaşımdan altyapıya, turizmden teknolojiye kadar her alanda ve şehrin dört bir yanında çalışmaların aralıksız sürdüğünü kaydetti.

Vekil Mustafa Esgin de yaptığı açıklamada, “Söz verdiğimiz gibi yol yapım çalışmalarımızda sona yaklaştık. ‘Çözüm odaklı hizmet ve eser’ siyasetimizle yolumuza devam ediyoruz. Durmak yok yola devam” dedi.

casino siteleri