‘UZAKLIK KAVRAMINI ORTADAN KALDIRDIK’ « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

‘UZAKLIK KAVRAMINI ORTADAN KALDIRDIK’

Bu haber 01 Ağustos 2022 - 16:25 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç, “AK Parti iktidarı uzaklık kavramını ulaşım yatırımları ve yol hizmetleriyle ortadan kaldırdı. En uzak mahallemize kolayca ulaşabiliyoruz” dedi.

AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç, Küçükdeliler ve Büyükdeliler mahallelerini ziyaret ederek, mahalle sakinleriyle bir araya geldi. AK Parti Osmangazi İlçe teşkilatı yöneticileri Zakir Aktaş ve Kenan Gür, Osmangazi Belediye Başkan Yardımcısı Halil Döner ile Belediye Meclis Üyesi Turgay Büyükoğlu’nun da hazır bulunduğu ziyaretlerde vatandaşları dinleyen ve kırsala yönelik yatırımlar hakkında bilgi veren Vekil Ahmet Kılıç, Türkiye’nin emin adımlarla yoluna devam ettiğini ve AK Parti’nin tarım altyapısına yatırım yapma, çiftçiyi güçlendirme yönündeki politikalarının sürdüğünü ifade etti.

Salgın döneminde gelişmiş denilen birçok ülkenin gıdaya ulaşmakta zorluk çektiğini buna ek olarak devam eden Ukrayna – Rusya savaşının da dünyadaki gıda krizini artırdığının altını çizen Milletvekili Ahmet Kılıç, Türkiye’de, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde tarıma yönelik destekleri ve tarım altyapısını güçlendirmesi sayesinde vatandaşların gıda ürünlerine ulaşmakta zorluk yaşamadığını söyledi. Kılıç, dünyanın tahıl krizini de yine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde çözülme sürecinde olduğunu da sözlerinde ekledi.

“ULAŞIMA HER ZAMAN ÇOK ÖNEM VERDİK”

Yol ve ulaşım yatırımlarına değinen Vekil Ahmet Kılıç, uzaklık kavramının AK Parti iktidarıyla değiştiğine dikkat çekerek, “2002 yılında Türkiye’nin 4’üncü büyük şehri Bursa’nın, Yalova’yla, Ankara’yla ve İzmir’le ulaşımı tek şeritli yollardan sağlanıyordu. Burası 4’üncü büyük şehri, diğer kentlerimizin durumunu siz hesap edin. Böyle bir Türkiye vardı. Biz bu yolları duble hale getirdik. Bu sayede hem kazaların azalmasını sağlarken hem de hızlı ulaşımın önünü açtık. Öte yandan salgın döneminde yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız için uçak kaldırdık, ülkemize getirip tedavisini yaparak yine yaşadığı yere ulaştırdık. Dünyada yaşanan o rezil görüntülere hamdolsun mahal vermedik. Ulaşımın gelişmesine hep çok önem verdik. İşte yapılan köprüler, yollar ve Bursa’da da inşası devam eden hızlı tren projesi ulaşıma yapılan yatırımların somut örneklerinden birkaçı. Bunlar bizim nereden nereye geldiğimizin göstergelerinden sadece bir kısmı” dedi.

casino siteleri