CUMHURİYET’TE AÇILIŞA SAYILI GÜNLER KALDI! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

CUMHURİYET’TE AÇILIŞA SAYILI GÜNLER KALDI!

Bu haber 28 Temmuz 2022 - 14:13 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Ticaret Borsası Cumhuriyet İlkokulu inşaatında sona yaklaşılırken, Karacabey Ticaret Borsası Meclis Başkan Vekili Ali İhsan Aydın, Meclis Katip Üyesi Tuncay Karagöz, İnşaat Komisyonu Üyeleri Mutlu Demir, Murat Efe, İsmail Kaya, Genel Sekreter Özer Yarışlı ve Yüklenici Firma Dengiz İnşaat sahibi Fahrettin Dengiz’den oluşan heyet, inşaat alanında incelemelerde bulundu.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Karacabey Ticaret Borsası Meclis Başkan Vekili Ali İhsan Aydın, şunları kaydetti: “Karacabey Ticaret Borsası Cumhuriyet İlkokulu, Borsamızın önemli projelerinden biridir. Amacımız okulumuzu 2022-2023 eğitim-öğretim yılına yetiştirmekti. Bir yıldan az sürede bunu gerçekleştirdiğimizi görmek bizler için gurur kaynağı oldu.

Bugün İnşaat Komisyonu Üyelerimiz, Genel Sekreterimiz ve Yüklenici Firma sahibi Fahrettin Dengiz ile inşaatımızın son halini inceledik. Ustalarımız tüm hızıyla çalışmalara devam ediyor. Özverili çalışmalarından ötürü hem çalışanlara hem de Fahrettin Dengiz’e teşekkür ediyorum. Ekonomik zorlukların olduğu bir dönemde inşaatı yetiştirmek için Fahrettin Dengiz de fedakarlıkta bulundu.

Açılışa sayılı günler kala söz verdiğimiz gibi 2022-2023 eğitim-öğretim yılında çocuklarımızın hizmetine girecek olan okulumuz, nice başarılı öğrenciler yetiştirecektir. Asıl motivasyonumuz budur. Karacabey’in en köklü okulunu yeniden öğrencilerimize kazandıracak olmamız bizim en büyük mutluluğumuz olacaktır.

2018 yılında Harmanlı Mahallesi’nde yaptırdığımız Tarım Lisesi ilk mezunlarını verdi. Okulumuzun tarım, hayvancılık ve gıda sektörlerinde kalifiye personel ihtiyacına katkısı olacaktır. Eğitime her zaman önem verdik ve bunu somut bir şekilde yaptık. Her yıl kış ayları yaklaşırken ihtiyaç sahibi öğrencilerimize bot ya da mont yardımı yapıyoruz. Pandemi döneminde tablet yardımı yaptık ki o dönem için uzaktan eğitim alanında oldukça önemli bir yardımdı.

Geçtiğimiz aylarda okullarımıza kitap desteğinde bulunarak çocuklarımızın okuma alışkanlığını teşvik etmek için katkı sağladık. Okuma alışkanlığı olan toplumların gelişmişlik seviyeleri tesadüf değildir. Borsamız hizmet binasındaki Konferans Salonumuzu da okullarımıza ücretsiz olarak tahsis ediyoruz. Yaptığımız tüm bu destekler, geleceğimiz olan çocuklarımızın daha iyi şartlarda yetişmesi içindir. İmkanlarımız el verdikçe eğitime desteğimiz de devam edecektir. Geleceğimizin güvencesi çocuklarımızın yanındayız. Bu süreçte emeği geçen herkese şahsım ve Borsamız adına teşekkür ederim”

casino siteleri - slot siteleri