‘REEL EKONOMİK VERİLERİMİZ İYİ DURUMDA’ « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

‘REEL EKONOMİK VERİLERİMİZ İYİ DURUMDA’

Bu haber 25 Temmuz 2022 - 12:46 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç, Bursa Genç Sanayici İş İnsanları ve Yöneticileri Derneği’ni (GESİAD) ziyaret ederek, Başkan Murat Kaya ve Yönetim Kurulu üyeleriyle ekonomik konularda istişarelerde bulundu. Ziyarette konuşan Vekil Kılıç, “Ülkemizin reel ekonomik verileri pek çok ülkeden daha iyi durumda” dedi.

Genel değerlendirmelerde bulunan Vekil Kılıç, “Çok büyük bir küresel kriz yaşanıyor ve belirsiz bir ortam söz konusu. Tüm dünyada ticaret savaşları ve bu durumun geldiği nokta itibariyle de dünyanın belirli bölgelerinde ciddi baskılamalar söz konusu. Örneğin Çin çok sıkıntılı bir durumda. Aynı şekilde enerji problemi gelişmiş ülkeleri zorluyor. Bu anlamda ülkemizin reel ekonomik verileri pek çok ülkeden daha iyi durumda” şeklinde konuştu.

AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı Ali Erbay ile AK Parti Bursa İl Yönetim Kurulu Üyeleri Fuat Alpaslan ve Oğuz Babacan’ın da eşlik ettiği ziyarette, Bursa’ya yönelik yatırımlar hakkında da açıklamalarda bulunan Vekil Kılıç, hızlı tren çalışmalarıyla ilgili, “Sayın Bakanımızla birlikte hızlı tren projesindeki çalışmaları bir kez daha gözden geçirdik. Dış finansman konusunu da nihai sürece ulaştırdık. Çalışmalar hızlanarak devam ediyor” dedi.

Konuşmasında AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç’ı ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Bursa Genç Sanayici İş İnsanları ve Yöneticileri Derneği Başkanı Murat Kaya da, “GESİAD üyeleri, 12,8 milyar TL düzeyindeki toplam cirosu ve 800 bin dolara yakın ihracat hacmi ile Bursa’mız ve ülkemiz ekonomisine katkı sağlamaktadır. Genç müteşebbisler olarak bizler üzerimize düşen görevin farkındayız. Zor bir süreçten geçiyoruz ama ümitsiz değiliz” şeklinde konuştu.

AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç, GESİAD ziyaretine üyelerle yapılan görüşmelerle devam etti.

casino siteleri