ABİS ASANSÖR ARTIK KARACABEY’DE! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

ABİS ASANSÖR ARTIK KARACABEY’DE!

Bu haber 27 Haziran 2022 - 12:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AS Doruk Mühendislik sahibi, eski Belediye Meclis Üyesi Makine Mühendisi Hüsnü Doğruoğlu, ABİS Asansör olarak Karacabey’de hizmet vermeye başladıklarını belirtti.

AS Doruk Mühendislik olarak 15 yıldır Karacabey’de, doğalgaz proje, kombi satışı ve kalorifer tesisatı sektöründe hizmet verdiklerini söyleyen Doğruoğlu, Covid-19 pandemi sürecinde iş yerlerinin belirli sürelerde kısmi veya zorunlu kapatılması, inşaat sektörünün yavaşlaması nedeniyle Karacabey’deki faaliyetlerine ara vermek zorunda kaldıklarını ve portföylerinde bulunan asansör sektörüne yöneldiklerini belirtti.

Bursa’da 3 yıl önce ABİS Asansör’ü kurduklarını söyleyen Doğruoğlu, Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım ilçelerinde Asansör Periyodik Bakım, Revizyon ve Montaj hizmetleri vermeye başladıklarını söyledi.

Hüsnü Doğruoğlu, 2015 yılında bu sektörle ilgili çalışmalara başladıklarını, Makine Mühendisleri Odası’ndan gerekli eğitimleri ve yetkileri daha önce aldıklarını ve bu yıla kadar da MMO Bursa Şubesinin iki komisyonunda SMM-Doğalgaz tesisat hizmetleri ve Asansör Hizmetleri komisyonlarında görev aldığını ifade etti.

Haziran ayından itibaren Karacabey’de şube açarak hizmet vermeye başladıklarını, geçen hafta da sözleşme yaptıkları apartmanların asansörlerinin ilk periyodik bakımlarını yaptıklarını belirten Doğruoğlu, ABİS Asansör ile çalışmak isteyen Karacabeylileri de şubelerine beklediklerini söyledi.

Hüsnü Doğruoğlu, Bursa’da aylık asansör periyodik bakım ve revizyon çalışmalarına, yaptıkları haftalık programlar çerçevesinde devam ettiklerini, ayrıca Nilüfer Özlüce’de bulunan bir AVM’nin asansörlerinin montaj çalışmalarına başladıklarını da sözlerine ekledi.