KARACABEY’DE ‘KOBRA’LI HIDRELLEZ COŞKUSU « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

KARACABEY’DE ‘KOBRA’LI HIDRELLEZ COŞKUSU

Bu haber 12 Mayıs 2022 - 15:12 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey’de, Hıdrellez etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen halk konserinde Karacabeylilerle buluşan Kobra Murat, adeta gönülleri fethetti. Gerçekleşen etkinlikte alanı dolduran vatandaşlara unutulmaz bir gece yaşatırken, birbirinden güzel roman havalarıyla eğlence dorukta yaşandı.

Etkinliğe; Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Karacabey Roman Kültürünü Yaşatma ve Eğitim Derneği Başkanı Erkan Bağlamacı, Karacabey Ticaret Borsası Başkanı Murad Bertan ve Gemlik Ticaret Borsası Başkanı Özden Çakır katıldı.

KARŞILIKLI MANİLER İZLEYENLERİ EĞLENDİRDİ

Sahneye birbirinden eğlenceli manileri ile çıkan Kobra Murat’ın, Belediye Başkanı Ali Özkan ve Karacabey’e güzellemeler yapmasının ardından sahneye çıkan Başkan Özkan da kendisine mani ile yanıt vererek, izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

Özkan sahnede yaptığı konuşmada, “Karacabey Belediyesi olarak, Hıdrellez etkinlikleri çerçevesinde bir faaliyet yapmak istedik. En çok Kobra Murat talebi gelince, biz de değerli sanatçımızı davet ettik, sizlerle buluşturduk. Öncelikle ‘güzellikler şehri’ Karacabey’imize teşriflerinden dolayı değerli sanatçımız ve ekibine teşekkür ediyoruz. Bu zamana dek olduğu gibi bundan sonra da sizler isteyeceksiniz, bizler de sizin isteklerinizi yerine getireceğiz. Çok güzel bir gecede, güzel bir eğlence diliyorum” dedi.

DESTEKLERİ İÇİN ÖZKAN’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

Öte yandan, Karacabey Roman Kültürünü Yaşatma ve Eğitim Derneği Başkanı Erkan Bağlamacı da hem Roman mahallesine hem de dernek faaliyetlerine katkılarından dolayı Başkan Ali Özkan’a sahnede plaket takdim etti.

Kobra Murat’ın daveti üzerine sahneye yeniden çıkan Belediye Başkanı Ali Özkan, Gemlik TB Başkanı Özden Çakır ve Karacabey Ticaret Borsası Başkanı Murat Bertan, sahnede oyun havasında oynayınca renkli görüntüler de ortaya çıktı. Karacabey Hıdrellez eğlencesi, gece yarısına dek sürdü.