HUZUREVİNDEKİ ANNELERE ANLAMLI ZİYARET « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

HUZUREVİNDEKİ ANNELERE ANLAMLI ZİYARET

Bu haber 09 Mayıs 2022 - 11:12 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç, Anneler Günü’nde Hasan Öztimur Huzurevi’nde kalan kadınları ziyaret ederek, karanfil verdi.

AK Parti İl Yönetim Kurulu üyesi Zehra Altınöz’ün de eşlik ettiği ziyarette, Nilüfer’de bulunan Hasan Öztimur Huzurevi’nin hayatlarını sürdüren kadınları ziyaret ederek karanfil veren Milletvekili Ahmet Kılıç, huzurevi yönetiminden, kalanların yaş aralığı, huzurevi imkanları ve ihtiyaç ile talepleri hakkında bilgi aldı.

Huzurevinde kalan kadınları odalarında ziyaret eden, taleplerini dinleyerek sohbet eden AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç, her annenin çok değerli olduğunu belirterek, sadece Anneler Günü’nde değil her gün annelerin özel hissedeceği etkinliklerin gerçekleştirilmesi gerektiğini vurguladı.

Huzurevlerinde kalan annelerin ziyaret edilerek sevinmelerine vesile olmanın çok önemli olduğunu söyleyen Vekil Kılıç, “Burada çalışan tüm personele çok teşekkür ederim. Burada kalan tüm yaşlılarımızla, annelerimizle beraber olduk. Kendilerinin yüzlerindeki o gülücük, bizlerin yarınlara dair daha da bir motive etti. Onların buradaki mutluluklarını gördükçe gönlümüz rahat ayrılıyoruz. Başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin Anneler Günü’nü kutluyorum. Bir günü değil her günü annelere adasak yine de onların haklarını ödeyemeyiz” diye konuştu.