SATRANÇ TURNUVASI ZORLU GEÇTİ! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

SATRANÇ TURNUVASI ZORLU GEÇTİ!

Bu haber 28 Mart 2022 - 11:12 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey’de “18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri” anısına gerçekleştirilen satranç turnuvası çetin mücadelelere sahne oldu.

Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, Milli Eğitim İlçe Müdürlüğü, Karacabey Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu iş birliğinde 210 öğrencinin katılımıyla düzenlenen satranç turnuvası, Atatürk Spor Salonunda gerçekleştirilirken, müsabakalar Satranç Federasyonu Ulusal Hakemleri tarafından yönetildi.

Turnuva, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Ayhan Sağlam, okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve velilerin katılımıyla gerçekleşti.

Etkinliğe katılan Belediye Başkanı Ali Özkan, öğrencilere ve ailelere başarı dileklerini iletti. Özkan, her türlü sosyal, kültürel ve sportif faaliyette öğrencilere yer vermekten mutluluk duyduklarını belirterek, “Bu anlamda etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ediyor, katılan aile ve öğrencilerimizi yürekten kutluyorum” dedi.

Yapılan müsabakalar sonucunda sıralamalar şu şekilde oluştu;

10 YAŞ VE ALTI

1- Fatih Özel

2- Serra Özdemir

3- Yağız Derviş

4- Damla Kaya

5- Kerem Vefa Gökdereli

6- Kerem Sarı

14 YAŞ VE ALTI

1- Ömer Eymen Kangıray

2- Cengiz Ömer Kırlıoğlu

3- Yusuf Kayra Güven

4- Batuhan Hacılar

5- Melih Sarı

6- Durgun İlter

18 YAŞ VE ALTI

1- Doğan Bilgiç

2- Yusuf Aydemir

3- Cemre Lale

4- Esmanur Öz

casino siteleri - slot siteleri