CUMHURİYET İLKOKULU SENEYE HAZIR OLACAK! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

CUMHURİYET İLKOKULU SENEYE HAZIR OLACAK!

Bu haber 14 Mart 2022 - 12:26 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin, 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı’nda faaliyete geçmesi planlanan ve yapımı Karacabey Ticaret Borsası’nca üstlenilen Cumhuriyet İlkokulu ek binası inşaatında incelemelerde bulundu. Dingin, inşaat çalışmalarının kusursuz bir şekilde devam ettiğini söyledi.

Konuyla ilgili kamuoyunu bilgilendiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin, “Yetkililerden aldığımız bilgiler doğrultusunda, yapımı devam eden ek binamızın 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılında faaliyete geçmesi planlanmaktadır. Ek binamızın yapımını üstlenen başta Karacabey Ticaret Borası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan olmak üzere, tüm yönetim kurulu ve meclis üyelerine eğitime olan bu katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.

Ek binamızın tamamlanmasıyla hem Cumhuriyet İlkokulu hem de Adnan Menderes Ortaokulu’ndaki öğrencilerimiz tam gün eğitime geçecek. Öğrencilerimiz, ikili eğitimin geride kalacağı günleri sabırsızlıkla bekliyor. Bizler de bunun farkında olarak ek binamızın 2022-2023 eğitim öğretim yılına hazır olması için tüm gayretimizle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

casino siteleri - slot siteleri