EN ÖZEL MESLEK OKULU EĞİTİME BAŞLADI « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

EN ÖZEL MESLEK OKULU EĞİTİME BAŞLADI

Bu haber 07 Şubat 2022 - 9:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Özel Eğitim Meslek Okulu, özel gereksinimli öğrencilerin akademik ve günlük hayatlarını kolaylaştırmak, ülkemize ve ilçemize katma değer sağlayacak meslekleri öğrenerek geleceklerini garanti altına almak amacıyla eğitim-öğretime başladı.

Konuyla ilgili açıklama yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin, “Karacabey Özel Eğitim Meslek Okulumuz 8 Şubat 2022 tarihinde Bakırköy Mahallemizde eğitim öğretime başladı. Okulumuz özel gereksinimli öğrencilerimizin akademik ve günlük hayatlarını kolaylaştıracak, eğitimlerini eksiksiz almalarının yanı sıra ülkemize, ilçemize ve ailelerine katma değer sağlayacak. Tarım uygulamaları ve mobilya iç tasarım uygulamalarını öğrenerek geleceklerini garanti altına alacaklardır.

Okulumuzun yapımı aşamasında desteğini hiçbir zaman esirgemeyen ve katkı sağlayan başta İlçe Kaymakamımız Tahsin Kurtbeyoğlu olmak üzere, Karacabey Belediye Başkanımız Ali Özkan’a, Karacabey Özel Eğitim Meslek Okulu Kurucu Müdürü Müslüm Karataş’a ve Bakırköy Mahalle Muhtarı Kazım Önen’e katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Karacabey Özel Eğitim Meslek Okulu ilçemize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.