‘ZOR KOŞULLARA RAĞMEN ÜRETİYORUZ’ « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

‘ZOR KOŞULLARA RAĞMEN ÜRETİYORUZ’

Bu haber 21 Kasım 2021 - 16:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kayapa Sanayici ve İş Adamları Derneği (KSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Güler ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kayapa OSB’deki sanayicilerle bir araya gelmeye devam ediyor.

Kayapa OSB’deki sanayicileri ziyaret ederek üretimleri hakkında bilgi almayı ve sorunlarını ilgili kurumlara ileterek Kayapalı sanayicilerin nabzını tutmayı sürdüren KSİAD Başkanı Ali Güler ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Paye PlastPlas Vakum Form firması Genel Müdürü Orhan Kuş, Plaskar Plastik Enerji Fabrika Müdürü Cemil Kurt, Omaks Pano Kablo Bobinaj Genel Müdürü Numan Omurcan ile Kayapa’daki firmalarında bir araya geldi.

“Kayapa bünyesine kattığı yeni sanayicilerle her gün büyümeye devam ediyor. Üreten sanayicilerimizin yanında olduğumuzu hissettirmek için çalışmalarımız devam ediyor” diyen KSİAD Başkanı Ali Güler, sanayicinin zor koşullara rağmen üretime sevincinden vazgeçmediğini belirtti.

Güler, “Kayapa’da neredeyse hiç boş alanımız kalmadı. Bölgemizin büyümesi ve sanayicilerimizin Kayapa’da üretim yaparak ihracata ve Türkiye ekonomisine katkı yapması KSİAD ailesi olarak bizi sevindiriyor. Dalgalı döviz kuru ve artan emtia fiyatları sanayicilerimizin en önemli gündemi. Beraber üreterek, üretmekten vazgeçmeyerek ancak bu zorlu dönemi aşabiliriz” dedi.