ÖZEL GENÇLERE CUMHURBAŞKANI MORALİ « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

ÖZEL GENÇLERE CUMHURBAŞKANI MORALİ

Bu haber 17 Kasım 2021 - 14:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan ile buluşan Mustafakemalpaşalı otizmli ve engelli gençler duygusal anlar yaşadı.

Ankara’da düzenlenen ve on binlerce kişinin katıldığı ‘Tam Sana Göre Festival’ine Mustafakemalpaşa Belediyesi damgasını vurdu. Atık malzemelerden tasarladıkları kıyafetlerle festivalin ilgi odağı olan otizmli ve engelli gençlerin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan buluşması ise duygusal anlara sahne oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın büyük sevgi gösterdiği gençler gözyaşlarına hâkim olamadı.

Kimi atık klavye tuşlarından kendisine ceket yaptı, kimi plastiklerden kostüm. Ankara Başkent Millet Bahçesi’nde düzenlenen ‘Tam Sana Göre Festivali’ne katılan Mustafakemalpaşalı otizmli ve engelli gençler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bakanlar ve belediye başkanları ile katılımcıların gözdesi oldu.

Her zaman her yerde Mustafakemalpaşa’yı en iyi şekilde temsil etmeye çalıştıklarını belirten Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, özellikle gençlerin Cumhurbaşkanı ile buluşmalarının herkesi duygulandırdığını söyledi. Başkan Mehmet Kanar, “Onlar geleceğimiz, her şeyimiz. Onların mutluluğu için çalışıyor, çabalıyoruz. Bugün Cumhurbaşkanımızın özel ilgisi ve sevgisi bizlere unutulmaz anılar bıraktı. Kendilerine şükranlarımı sunuyorum” dedi.