ALTYAPI KONUSU GÜNDEMDEN ÇIKACAK! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

ALTYAPI KONUSU GÜNDEMDEN ÇIKACAK!

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ilçede devam eden altyapı çalışmaları ile birlikte, sokaklarda çalışmaların bittiği bölümlerde sürdürülen asfaltlama işlemlerini inceledi.

Bu haber 25 Ekim 2021 - 11:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey’in dört bir yanında süren altyapı çalışmaları ile şehrin önemli bir sorunu çözülüyor. Yapılan çalışmalarda tüm altyapı yenilenirken, ilçede altyapı ile ilgili oluşabilecek muhtemel sorunlarında çok uzun bir süre ertelemesi planlanıyor.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, Karacabey’in %51’lik bir oranda altyapısının yenilendiğini ve kalan %49’un ise 2022 yılında tamamlanacağını duyurmuştu. Başkan Özkan, çalışması biten sokakların %65 oranında asfaltlanmasının tamamlandığını ve kalan yerlerin de en kısa zaman asfaltlanacağını söylemişti.

Önceki gün Emirsultan ve Gazi mahallelerinde altyapı çalışması tamamlanan sokaklarda başlayan asfaltlama çalışmalarını inceleyen Başkan Özkan, ekipler ve vatandaşlardan çalışmalar hakkında bilgi aldı ve yorumları dinledi.

ANLAYIŞLARI İÇİN VATANDAŞLARA TEŞEKKÜR

Özkan, çalışmalar süresince anlayışlı olan vatandaşlara da teşekkür ederek, “Evet, kazılan yollar hem yayalar hem de sürücüler için rahatsızlık verici bir durum oluşturdu ancak zahmetsiz de rahmet olmuyor. Bu çalışmalar tamamlandığında sadece günü kurtarmış olmayacağız, Allah’ın izniyle çocuklarımızın hatta torunlarının da bu zahmeti çekmemesini sağlamış olacağız. 2022’de tüm sokaklarımızın komple çalışmaları tamamlanmış ve asfalt çalışmaları bitmiş olacak” dedi.