ÖZKAN’DAN YAĞMUR VE ŞAHİNER’E ZİYARET « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

ÖZKAN’DAN YAĞMUR VE ŞAHİNER’E ZİYARET

Bu haber 12 Ekim 2021 - 14:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ilçede birtakım ziyaretlerde bulundu. Bu kapsamda Özkan ilk olarak, Karacabey’de yeni göreve başlayan Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mahir Yağmur’u makamında ziyaret etti. AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan’ın da yer aldığı ziyarette Başkan Özkan, Yağmur’a yeni görevinde başarılar dilerken, Karacabey hakkında bilgilendirmede bulundu.

Özkan’ın bir diğer ziyareti ise BUSKİ Karacabey Şube Müdürü Koray Şahiner oldu. Özkan, BUSKİ Şube Müdürlüğüne yaptığı ziyarette, ilçede gerçekleşen çalışmalar hakkında Şahiner ve ekibi ile istişarelerde bulundu.

TİTİZ ÇALIŞMALAR YAPILIYOR

Çeşitli talep ve önerileri beraber değerlendirdiklerini ifade eden Başkan Ali Özkan,“BUSKİ Şube Müdürlüğü ekipleri ile Karacabey Belediyesi, sahada yaptıkları altyapı çalışmalarında beraber hareket ediyor. Vatandaşlarımızın bu çalışmalardan en az etkilenmesi için elimizden geleni yapıyor ve ortaya titiz bir çalışma koyuyoruz.  Bu çalışmalar bittiğinde, uzun yıllar altyapı sorunu tarih olacak. Her şey daha güzel bir Karacabey için” dedi.