BELEDİYEDEN EĞİTİME TAM DESTEK! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

BELEDİYEDEN EĞİTİME TAM DESTEK!

Bu haber 30 Eylül 2021 - 11:34 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Belediyesi’nin eğitime ve öğrencilere desteği sürüyor. Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, geçmişte kendisinin de öğrencisi olduğu Karacabey Ortaokulu’nda belediyenin yaptığı çalışmaları inceledi.

Karacabey Belediyesi olarak, merkez ve kırsalda tüm okulların ihtiyaçlarına yönelik yardımcı olduklarını belirten Özkan, bu konuda belediye olarak son derece hassas davrandıklarını ifade etti.

Okul Müdürü Harun Ulaş ile birlikte yapılan çalışmaları denetleyen Özkan, göreve geldikleri ilk günden bu yana eğitim konusunda hassas olduklarını ve ilçenin dört bir yanında bu alanda önemli desteklerde bulunduklarını söyledi.

EĞİTİME BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ

Başkan Özkan yaptığı açıklamada, “Eğitim, en çok önem verdiğimiz konuların başında geliyor. Parlak bir gelecek için eğitimin her alanını destekliyoruz. İlçemizde tüm okullarımıza gerekli olan ihtiyaçlar için yardımcı oluyoruz. Karacabey Ortaokulumuz da ilçenin köklü eğitim kurumlarından birisi. Okulun bahçesinde, asfaltlama başta olmak üzere birtakım talepler vardı. Bu çalışmaları yerinde incelemek için müdürümüzle bir araya geldik. Ayrıca bu ziyaret vesilesiyle, yeni eğitim öğretim yılının bir kez daha tüm yurdumuzda hayırlara vesile olmasını diliyor, tüm öğrencilerimize derslerinde başarılar diliyorum” dedi.

ÖZKAN NOSTALJİ YAPTI

Ziyaret sırasında, kendisinin de bir zamanlar bu okulda eğitim gördüğünü belirten Belediye Başkanı Ali Özkan, okul günlerini yad etti. Okuduğu sınıfta, geçmişte oturduğu sıraya tekrar oturan Özkan, o anları sosyal medyadan “Mezun olduğumuz Karacabey Lisesi’nde, öğrenci olduğumuz dönemdeki son sınıfımızda nostalji yaptık” ifadeleriyle paylaştı.