ALTYAPIYA 100 YILLIK KÖKLÜ ÇÖZÜM « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

ALTYAPIYA 100 YILLIK KÖKLÜ ÇÖZÜM

Bu haber 27 Eylül 2021 - 11:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey’de büyük önem verilen altyapı çalışmaları tam gaz ilerliyor. Karacabey’de gerçekleşen önemli altyapı çalışmaları ile kentin dört bir yanında çalışmalar sürerken, altyapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde başlatılan asfaltlama çalışmaları ise aralıksız sürüyor.

Belediye Başkanı Ali Özkan, bu kapsamda Yeni Mahalle, Gazi Mahallesi, Emirsultan, Esentepe Okullar Bölgesi ile Kademe Yerleşkesinde süren asfaltlama çalışmalarını inceledi.

BİRAZ DAHA SABIRLI OLMA ÇAĞRISI

Başkan Ali Özkan, ilçede 100 yıllık bir hizmet sağlayacak altyapı çalışmalarının sürdürüldüğünü belirterek, bu konuda ilçenin dört bir yanında kazı çalışmaları yapıldığını ifade etti. Özkan, bu çalışmalar için vatandaşlardan biraz daha sabırlı olmalarını isterken, altyapı çalışması tamamlanan bölgelerde de vakit kaybetmeden asfaltlama ile yolların eski haline getirildiğini belirtti.

UZUN YILLAR RAHAT EDECEK

BUSKİ Karacabey Şube Müdürü Koray Şahiner ile çalışmaları inceleyen Başkan Özkan, çalışmanın bittiği cadde ve sokaklarda ekipler tarafından asfaltlama çalışmalarının da titizlikle yapıldığını belirterek, “İçme suyunun ardından, yağmursuyu ve kanalizasyon çalışmaları da tamamlandığında, ilçemizin bu alanda uzun yıllar rahat edeceğini söyleyebiliriz. Bu anlamda, başta Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş’a ve BUSKİ ekiplerine teşekkür ediyorum” dedi.