GENÇLİK MERKEZİ GÜN SAYIYOR! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

GENÇLİK MERKEZİ GÜN SAYIYOR!

Karacabey Belediyesi’nin ‘sportif kent’ hedefi doğrultusunda çalışmaları hızla sürerken, bu alanda gerçekleştirdiği yatırımlarda bir bir yükselmeye başladı.

Bu haber 20 Eylül 2021 - 11:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sporla yaşayan bir kent hedefiyle, spora ve sporcuya tam destek veren Karacabey Belediyesi’nin bu alanda gerçekleştirdiği yatırımlarda bir bir yükselmeye başladı.

Belediye Başkanı Ali Özkan, bu kapsamda Esentepe Mahallesi’nde inşaatının büyük bir kısmı tamamlanan Gençlik Merkezi’nde incelemelerde bulundu. Özkan, Gençlik Merkezi projesiyle ilçe gençlerine sosyal, kültürel ve eğitim anlamında büyük bir hizmet sağlanacağını söyledi.

GENÇLERİN SOSYAL VE KÜLTÜREL FAALİYETLERİNE CEVAP VERECEK

Başkan Ali Özkan burada yaptığı açıklamada, “Esentepe Mahallemizde hayata geçirdiğimiz Gençlik Merkezi inşaatında sona yaklaşıyoruz. Tamamlandığında içinde derslik, kütüphane, seminer ve eğitim odaları, sosyal alanlar, internet, atölye ve sergi salonları ile gençlerin sosyal ve kültürel faaliyetlerine cevap verecek bir yapı olacak.

Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu, ilçemizin özellikle son yıllarda elde ettiği sportif başarıları doğrultusunda, sportif ve sosyal yatırımlarımıza bakanlık nezdinde destek sözü vermişti. İşte bakanlığımızdan aldığımız bu bütçe ile ilçemizin dört bir yanında, spor alanları ve sosyal alanlar oluşturuyoruz. Pek çoğu da tamamlandı. Spor Salonumuz ve Gençlik Merkezimizde sona yaklaşıyoruz. Karacabey’in geleceğine katkı sağlayacak önemli projelerimiz bunlar. Tekrardan hayırlı olsun” dedi.