“ASILSIZ İDDİALARA KULAK ASMAYIN” « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

“ASILSIZ İDDİALARA KULAK ASMAYIN”

Bu haber 08 Temmuz 2021 - 11:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan, yaptığı basın açıklamasıyla, geçtiğimiz günlerde yerel bir gazetede yayınlanan asılsız haberle, mesnetsiz iftiralar atılmak istendiğini ve oluşturulmaya çalışılan algılarla partilerinin yıpratılmaya çalışıldığını, fakat kendilerinin asla buna izin vermeyeceklerini söyledi.

AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Seçildikten sonra her ilçeye ziyaret gerçekleştiren AK Parti Bursa İl Başkanımız Davut Gürkan, Karacabey ilçe teşkilatımızın yanı sıra eski ilçe başkanlarımızı ve esnaflarımızı da ziyaret etti. Gayet olumlu havada gerçekleşen ziyaretler sonrasında AK Parti Bursa İl Başkanımız Davut Gürkan memnun bir şekilde ilçemizden ayrıldı.

Karşılıklı fikir alış verişinde bulunduk. Aile havasında gerçekleştirilen bu ziyaretler, anlam veremediğimiz bir şekilde birilerinin zoruna gitmiş olmalı ki asılsız iddialar ortaya atmakta. Bu iddialarda ne hikmetse Deva Partisi Karacabey İlçe Başkanı Şaban Önen’in sahibi olduğu gazetede yer almakta. Yayınlanan bu tür asılsız haberle, partimize mesnetsiz iftiralar atılmak isteniyor. Algı oluşturulmaya çalışılıyor. Bu tür asılsız iddialara kulak asmayın.

Bizler Karacabey’e hizmet etmek için görevimizin başındayız. Karacabey Belediye Başkanımız Ali Özkan ile birlikte Karacabey için elbirliği ile çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. İsteğim bu tarz asılsız iddialara itibar edilmemesi” ifadelerini kullandı.