AK Gençler Ramazan sevincini paylaşıyor « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

AK Gençler Ramazan sevincini paylaşıyor

Bu haber 15 Nisan 2021 - 15:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti İl Gençlik Kolları, Ramazan ayının bereketini Bursa halkı ile paylaşıyor. On Bir Ayın Sultanı’nın sembol lezzetleri olan Ramazan pideleri, Bursa’nın farklı noktalarındaki ailelerle paylaşılıyor.

AK Parti İl Gençlik Kolları, Ramazan’ın sevinç ve bereketini Bursa halkı ile paylaşıyor. Ramazan ayı boyunca düzenli aralıklarla gerçekleştirilecek olan organizasyonlarla Bursa’nın her noktasında vatandaşlara İftarlık pide ikramı yapılacak. AK Parti İl Gençlik Kolları tarafından organize edilen organizasyonlarda AK Partili gençler ilk programlarına Yıldırım İlçesi’ne bağlı Yavuzselim Mahallesi’nde başladı.

Yavuzselim Mahallesi’nde çalınmadık kapı, fethedilmedik gönül bırakmayan AK Gençler, vatandaşlarla sohbet ederek, Ramazan’ın feyz ve bereketi eşliğinde İftar sevinçlerine ortak oldu.

Organizasyon hakkında bilgiler veren AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ömer Faruk Temiztürk,  “Ramazan ayı boyunca düzenleyeceğimiz ziyaretlerle Bursa’mızın her noktasında vatandaşlarımızla buluşarak, hatırlarını soracak, tüm dünyayı etkisi altına alan pandeminin sıkıntılarına karşın paylaşmanın, kardeşliğin, birlik ve beraberliğin sembolü olan Ramazan’ın güzelliklerini hep birlikte yaşayabilmek adına şehrimizin her noktasında vatandaşlarımızın kapılarını çalacağız. Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan ayının tüm İslam Alemi’ne hayırlar getirmesini  Yüce Allah’tan niyaz ediyor, Bursa halkı ve tüm İslam Alemi’nin Ramazan ayını kutluyorum” dedi.