Bursa’nın geleceğinin teminatıyız « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Bursa’nın geleceğinin teminatıyız

Bu haber 11 Nisan 2021 - 22:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Bursa Teşkilatları, istişare toplantısında biraraya geldi. Bursa’nın geleceğine dair atılan adımların konuşulduğu toplantıda AK Parti İl Başkanı Davut Gürkan, “Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teşkilatlarımıza olan güven ve desteği ile her zaman olduğu gibi Bursa’nın geleceğinin teminatıyız” dedi.

AK Parti Bursa İl Başkanlığı tarafından düzenlenen istişare toplantısında Bursa için yatırımlar ve teşkilat çalışmaları masaya yatırıldı. Bursa Merinos AKKM Yıldırım Beyazıt Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala, AK Parti Genel Merkez MKYK Üyesi Ayhan Salman, TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı ve önceki dönem Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, İl Yürütme Kurulu Üyeleri, ilçe başkanları ve belediye başkanları katıldı.

YALNIZCA TÜRKİYE’NİN DEĞİL DÜNYANIN UMUDUYUZ

Toplantıda konuşan AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala, tüm dünyayı etkileyen pandemi sürecinin olumsuzluklarına ve yıllardır gittikçe güçlenen, büyüyen, dünya kamuoyunda daha fazla söz sahibi olan Türkiye’nin büyümesini engellemeye  çalışan iç ve dış güçlere rağmen, AK kadroların birlik ve beraberlik içerisindeki sağlam duruşları ile Türkiye’nin güçlü geleceğine yürüyüşünü sürdürdüğünü vurguladı.

Efkan Ala, Türkiye’ye ve Bursa’ya yakışır hizmetlerin yine AK kadrolarca verileceğini belirterek, “Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, milletimizden aldığımız güçle milletimize hizmete devam edeceğiz” dedi.

CUMHURBAŞKANIMIZDAN ÇALIŞMALARIMIZA TAM DESTEK

Toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı Davut Gürkan da, geçtiğimiz günlerde Ankara’da AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde gerçekleştirilen genişletilmiş il başkanları toplantısında Bursa’nın önemine vurgu yapıldığını belirtti.

Başkan Gürkan, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a projelerimizi ve çalışmalarımızı ilettik, övgü ve tam desteğine mazhar olduk. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın teşkilatlarımıza olan güven ve desteği ile Bursa’mız için hep birlikte sahaya inecek, merkezi hükümetimizin projelerinin takipçisi olacak ve tüm teşkilatlarımızla şehrimizin güçlü geleceği için Cumhurbaşkanımızın övgülerine mazhar olan proje ve çalışmalarımızı bir bir hayata geçireceğiz. Cumhurbaşkanımız ve milletimizin güveninden aldığımız güçle, her zaman olduğu gibi birlik ve beraberlik içerisinde çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

İSTİŞARE KÜLTÜRÜMÜZÜN GÜZEL ÖRNEKLERİNİ SERGİLİYORUZ

AK Parti Genel Merkez MKYK Üyesi Ayhan Salman, kuruluşundan bu yana partilerinin ve AK Parti vizyonunun en önemli destekçilerinden olan Bursa’nın ve AK Parti Bursa teşkilatlarının yeni dönemde de Türkiye’ye örnek çalışmalarını sürdüreceğini ifade ederek, her fırsatta teşkilat mensupları ile biraraya gelerek AK Parti’nin istişare kültürünü sergileyen İl Başkanı Davut Gürkan’a teşekkür etti.

GÜCÜMÜZÜ HALKIMIZDAN ALIYORUZ

TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı ve Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu ise, yalnızca Türkiye’nin değil bölgesindeki tüm mazlumların umudu, geleceğinin teminatı haline gelen AK Parti’nin başarısının kaynağının halkın yıllardır gösterdiği teveccühü olduğunu belirtti. Hakan Çavuşoğlu, bu teveccühten destek alarak her kademeden AK Parti ve Türkiye sevdalısı ile hedefleri yolunda birlik ve beraberlik içerisinde emin adımlarla yürümeye devam edeceklerine olan inancını dile getirdi.

BURSA’MIZ, TÜRKİYE’NİN LOKOMOTİFİ

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş da, Bursa’nın her noktasına hizmet götürüp, Bursa’ya yakışır hizmetler verebilmek için gece gündüz çalıştıklarını vurguladı. Bu yolda kendilerine destek veren başta Bursa halkı olmak üzere, her kademeden AK Parti Bursa teşkilatlarına teşekkür eden Alinur Aktaş, tüm potansiyelleri ile Türkiye’nin lokomotifi konumundaki Bursa’nın kalkınmasının Türkiye’nin kalkınması demek olduğunun bilinci ile Bursa’nın güçlü geleceği yolunda adımlarını gün geçtikçe hızlandırıp, sağlamlaştırdıklarını belirtti.