Muhtarlar Derneğinden Başkan Özkan’a teşekkür « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Muhtarlar Derneğinden Başkan Özkan’a teşekkür

Bu haber 30 Mart 2021 - 14:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Muhtarlar Derneği, seçimlerin ardından gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Karacabey Belediyesi’ne ziyaret gerçekleştirdi.

Karacabey Muhtarlar Derneği Başkanı olan ve aynı zaman Dağkadı Mahalle Muhtarlığı görevini yürüten Hasan Şenel ve yönetim kurulu, ziyaret kapsamında Başkan Özkan ile bir araya geldi.

HER ZAMAN BİRLİKTE ÇALIŞMA VURGUSU

Başkan Özkan, yeni görevinden dolayı Şenel’i tebrik ederek yaptığı açıklamada, “Muhtarlarımızla her alan istişare ediyor ve birlikte çalışıyoruz. Onlardan gelen öneriler ve talepleri, başta Muhtarlıklar Müdürlüğümüz olmak üzere çeşitli dairelerimizle değerlendirip, her zaman çözüme ulaştırma gayretindeyiz. Merkez ve kırsal ayırt etmeksizin Karacabey’in her mahallesinde bu çalışmalarımız böyle ilerliyor. Mahallelerimizdeki ihtiyaçların ve taleplerin bizlere doğrudan ulaştırılmasında muhtarlarımızın rolü büyük. Bu vesileyle, yeni görevinde Şenel ve yönetimini tebrik ediyor, kendilerine çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.

FAYDALI ÇALIŞMALAR

Karacabey Muhtarlar Derneği Başkanı Hasan Şenel de yaptığı açıklamada, merkez ve kırsalda yapılan tüm hizmetlerden dolayı Başkan Özkan’a teşekkürlerini ifade etti. Şenel, bundan sonraki süreçte de birlikte güzel ve ilçe halkı için faydalı olacak işlerde yer almayı umduklarını belirtti.